תערוכה לזכרה של רודיקה אפרים ז”ל

תאריך עדכון: 15 ביולי 2018

ביום שישי הקרוב יצוין יום השנה לזכרה של רודיקה אפרים ז”ל. אחד מתחביביה העיקריים היה לצייר ציורי נוף מרהיבים שנותרו כמזכרת צבעונית .
דינה אפרים בתה, עובדת ותיקה בבית איזי שפירא, ומשפחתה בחרו להציג את הציורים בתערוכה ולהציעם למכירה כתרומה לבית איזי שפירא.

לאוסף התמונות לחץ
בימיה האחרונים עמלה רודיקה על ציור אחד ומיוחד שטרם הספיקה לסיימו.
“הציור הבלתי גמור”…
המשפחה הציעה פרויקט מיוחד ומרגש עם מועדון הבוגרים של בית איזי שפירא, בניהולה של חוה וינגרטן, בו הכינו וריאציות אומנותית אישיות לציורה הבלתי גמור של הציירת רודיקה אפרים ז”ל ושילובן בתערוכה שתיפתח לזכרה.
חברי המועדון בהדרכתה של אריאלה רייזמן, מתנדבת במועדון הבוגרים מזה 12 שנה, ומעבירה את חוג היצירה, קיבלו קנבס שעליו צוירו קווי המתאר הכלליים של היצירה, וכל אחד מהם יצר באופן עצמאי אינטרפרטציה אישית לציור. העבודה נעשתה בצבעי אקריליק, בתוספת אבני פסיפס ואבני זכוכית.

בסיומו של התהליך התקבלו כ-25 יצירות נפלאות, אותן נציג לצד היצירה המקורית.

 
האירוע של השנה – תחפושות מתגשמות 2018!

האירוע של השנה – תחפושות מתגשמות 2018!

לקראת חג הפורים השתתפו כ-30 ילדים עם מוגבלויות בהפנינג “תחפושות מתגשמות” בבית איזי שפירא. באירוע, שנערך בשיתוף HIT המכון הטכנולוגי חולון, הגיעו סטודנטים מהמחלקה לעיצוב בכדי להגשים את החלומות של הילדים, לעצב ולהתאים להם תחפושות אשר ישלבו בתוכן גם את כיסא הגלגלים או ההליכון בהם נעזרים הילדים. במהלך השבועות האחרונים […]

ביקור סגנית נשיא ארגנטינה

ביקור סגנית נשיא ארגנטינה

לפני מספר ימים התכבדנו לארח בבית איזי שפירא את סגנית נשיא ארגנטינה, הגברת Gabriela Michetti, את שגריר ארגנטינה בישראל, שגריר ישראל בארגנטינה, אורחים ממשרד החוץ ובכירים נוספים. במהלך הביקור סיירו האורחים במרכז לגיל הרך, התרשמו מחדרי הסנוזלן והמרכז ההידרותרפי ושמעו אודות מודל ההשפעה (scaling up) של הארגון. מיצ’טי הביעה עניין רב בפרויקט […]

פרס “נקודת אור” לשנת 2017 מטעם משרד הרווחה לפרויקט הסנגור

פרס “נקודת אור” לשנת 2017 מטעם משרד הרווחה לפרויקט הסנגור

ברכות! 

לכל שותפי תכנית הסנגור בבית איזי שפירא ואלווין על קבלת פרס “נקודת אור” לשנת 2017 בקטגוריית יוזמות מיוחדות, מטעם מנהל המוגבלויות במשרד הרווחה.

2  תגובות