• ג'ין יודס - מנכ"לית, בית איזי שפירא
  אביטל ינובסקי - ניהול גיוון בתעסוקה
  הרצאתה של ג'ין ג'ודס, מנכ"לית בית איזי שפירא, נישאה בכנס של ארגון Zero project בנושא תעסוקה והכשרה תעסוקתית לאנשים עם מוגבלות. ההרצאה עוסקת בדרך שבה בית איזי שפירא ממנף תכניות לכדי שינוי והשפעה ברמה הלאומית ואף הבינלאומית. אביטל ינובסקי הוסיפה ותיארה את התכנית ההכשרה במידענות עסקית לאנשים עם אספרגר שהתקיימה בבית איזי שפירא ולה הייתה שותפה.  

 • יו"ר ומנחה: גב' ג'ין יודס, מנכ"לית בית איזי שפירא
  אירוע צד זה, שנערך במסגרת הכנס השנתי באו"ם של המדינות החתומות על האמנה בדבר זכויותיהם של אנשים עם מוגבלות ביוזמת בית איזי שפירא ובשיתוף המשלחת הישראלית לאו"ם, התמקד בחשיבות ובאתגרים בפיתוח רשת תמיכה ממוקדת מוגבלויות. תמיכה שתאפשר ליזמים גישה לידע, מידע , הדרכה ומשאבים בקהילה - באמצעות דיון רב- פנים של מומחים ממגזרים שונים.

 • ג'ין יודס – מנכ"לית, בית איזי שפירא הרצאתה באו"ם של ג'ין יודס, מנכ"לית בית איזי שפירא, בכנס בנושא האמנה הבינלאומית בדבר זכויות אנשים עם מוגבלות, על טכנולוגיה מסייעת, שיתופי פעולה ומוגבלויות.
 • ג'ין יודס – מנכ"לית, בית איזי שפירא
  נאומה של ג'ין יודס, מנכ"לית בית איזי שפירא במושב בנושא "חינוך – הכוח המניע העצמת נשים" שהתקיים בועדה למעמד האישה של האו"ם במרץ 2015, בו תיארה את פגיעותן הכפולה של נשים עם מוגבלויות, והדגישה את הצורך במאבק משותף של נשים עם ובלי מוגבלויות על זכויותיהן ומקומן בחברה.

 • שוש קמינסקי - ממונה על החטיבה הקהילתית ופיתוח משאבי ידע, בית איזי שפירא
  האמנה בדבר זכויותיהם של אנשים עם מוגבלות כוללת גם זכויות הנוגעות לספורט, נופש, פנאי ומשחק, ההכרה בזכותם של אנשים עם מוגבלות להשתתף במגוון רחב של פעילויות אלו מייצגת התפתחות חשובה בביטוי של זכויות חברתיות. המאמר מפרט ומסביר את סעיפי האמנה העוסקים בכך.

 • ג'ין יודס – מנכ"לית, בית איזי שפירא
  הרצאתה באו"ם של ג'ין יודס, מנכ"לית בית איזי שפירא, בכנס בנושא האמנה הבינלאומית בדבר זכויות אנשים עם מוגבלות, על מודל שירות מבוסס קהילה CBR – Community Based Rehabilitation כפי שהוא מיושם בפעילות של בית איזי שפירא.

 • אקים - אגודה לאומית לקימום אנשים עם מוגבלות שכלית בישראל (ע"ר)
  האמנה הבינלאומית לזכויות של אנשים עם מוגבלויות בשפה קלה ומונגשת.

 • שוש קמינסקי - ממונה על החטיבה הקהילתית ופיתוח משאבי ידע, בית איזי שפירא
  במדינות מפותחות ומתפתחות כאחת, אנשים עם מוגבלות נמצאים בסיכון גבוה יותר לחיות בעוני מאשר אנשים ללא מוגבלות. העצמה כלכלית מוכרת כמשתנה מפתח המשפר את האוטונומיה של אנשים עם מוגבלות ומקדם את השתתפותם המלאה בחברה. המאמר מתאר את הצעדים הנחוצים לעידוד השתתפותם של אנשים עם מוגבלות בתעסוקה הוגנת, הפחתת העוני ושיפור ביטחון בהכנסה כמרכיבי ליבה אסטרטגיים שמדינות צריכות לאמץ ליישום התחייבויותיהן ליישום האמנה.

 • הארווי גולדברג - תחום מדיניות, הוועדה הקנדית לזכויות אדם
  המאמר הוא סיכום הרצאתו של מר הארווי גולדברג בנושא האמנה הבינלאומית בדבר זכויותיהם של אנשים עם מוגבלות, ומציג את עקרונות האמנה ואת הנושאים המרכזיים הכלולים בה.