עוד הישג לפורום הבריאות – עמדות ניידות נגישות

תאריך עדכון: 20 במאי 2020

פנייתה של עו”ד ספיר כהן, חברה בפורום בריאות אנשים עם מוגבלות בבית איזי שפירא למכבי ענתה סנדרה מרון, ממונת שוויון ונגישות לאנשים עם מוגבלות בקופת חולים “מכבי” ב – 21-04 :

“מכבי הוא ארגון ששם לנגד עיניו את חשיבות השוויון ככלל ולאנשים עם מוגבלות בפרט, ומוביל את הנגישות בשירותי הבריאות. גם בתקופה סוערת ומאתגרת זו של התמודדות עם נגיף הקורונה, עומד למול עינינו עיקרון השוויון ובכלל זה הנגשת שירותי הבריאות לכלל ציבור מבוטחי מכבי.
בשל מצב החירום, מכבי לקחה על עצמה לקדם ככל הניתן את הבדיקות לקורונה ובכך לתמוך ולהוביל את בריאות האוכלוסייה.
הנהלת מכבי ועובדיה עמלים על מציאת פתרונות לצרכים, מאתגרים ככל שהם, כפי שעולים מן העבודה השוטפת בשטח. מן הסתם, בעת הזו, צרכים אלה עוסקים בעיקר סביב בדיקות הקורונה. כדי לעמוד בצרכים הדינאמיים, חלק מהפתרונות המוצעים יצירתיים ומותאמים לצרכים הפרקטיים כפי שעולים מהשטח ובטווח קצר כמתחייב מתקופת שעת חירום כמו זו שכולנו חווים בעת הזו.”

בקופת חולים “מאוחדת” הציבו דוכני בדיקות מונגשים:

לקריאת הכתבה

 

 
“תחפושות מתגשמות” 2020 ! יוצאים לדרך!

“תחפושות מתגשמות” 2020 ! יוצאים לדרך!

זו השנה החמישית שמתקיים האירוע יוצא הדופן והמרגש “תחפושות מתגשמות” , אירוע בו סטודנטים מהמחלקה לעיצוב ב HIT המכון הטכנולוגי חולון עיצבו והתאימו תחפושות ל-30 ילדים עם מוגבלות מכל הארץ שנעזרים בכיסא גלגלים או הליכון. “האירוע נולד מתוך החוויה של הילדים וההורים, בה כסאות גלגלים והליכונים מסתירים את התחפושת המושקעת. […]

20 בנובמבר: יום זכויות הילד. מוזמנים לקרוא

20 בנובמבר: יום זכויות הילד. מוזמנים לקרוא

📌 כאן11: סליחה על השאלה | הורים לילדים מיוחדים| עם אביבה מסארווה אמו של יוסף ממרכז סנדיאן

📌 כאן11: סליחה על השאלה | הורים לילדים מיוחדים| עם אביבה מסארווה אמו של יוסף ממרכז סנדיאן

בתחילת השנה, פנו אלינו מערוץ כאן 11 אם נוכל להמליץ על הורים שיסכימו להתראיין באופן חופשי ופתוח, לתכנית חדשה ששואלת את כל מה שתמיד רוצים לדעת אבל חוששים או לא יכולים לשאול. התכנית “סליחה על השאלה” בנויה מרצף שאלות – הצצה כנה ואינטימית לחייהן של קבוצות שמתמודדות עם סטיגמות חברתיות […]

0  תגובות