עוד הישג לפורום הבריאות – עמדות ניידות נגישות

תאריך עדכון: 20 במאי 2020

פנייתה של עו”ד ספיר כהן, חברה בפורום בריאות אנשים עם מוגבלות בבית איזי שפירא למכבי ענתה סנדרה מרון, ממונת שוויון ונגישות לאנשים עם מוגבלות בקופת חולים “מכבי” ב – 21-04 :

“מכבי הוא ארגון ששם לנגד עיניו את חשיבות השוויון ככלל ולאנשים עם מוגבלות בפרט, ומוביל את הנגישות בשירותי הבריאות. גם בתקופה סוערת ומאתגרת זו של התמודדות עם נגיף הקורונה, עומד למול עינינו עיקרון השוויון ובכלל זה הנגשת שירותי הבריאות לכלל ציבור מבוטחי מכבי.
בשל מצב החירום, מכבי לקחה על עצמה לקדם ככל הניתן את הבדיקות לקורונה ובכך לתמוך ולהוביל את בריאות האוכלוסייה.
הנהלת מכבי ועובדיה עמלים על מציאת פתרונות לצרכים, מאתגרים ככל שהם, כפי שעולים מן העבודה השוטפת בשטח. מן הסתם, בעת הזו, צרכים אלה עוסקים בעיקר סביב בדיקות הקורונה. כדי לעמוד בצרכים הדינאמיים, חלק מהפתרונות המוצעים יצירתיים ומותאמים לצרכים הפרקטיים כפי שעולים מהשטח ובטווח קצר כמתחייב מתקופת שעת חירום כמו זו שכולנו חווים בעת הזו.”

בקופת חולים “מאוחדת” הציבו דוכני בדיקות מונגשים:

לקריאת הכתבה

 

 
זכינו בפרס! ארגון ה-EASPD (האיגוד האירופאי של נותני שירות לאנשים עם מוגבלות ) לציון 25 שנה לפועלו העניק לנו פרס בעבור הובלת פעילות ‘פורום ארגונים והורים’ בקטגוריית ה-‘גיל הרך’ שנת 2021!

זכינו בפרס! ארגון ה-EASPD (האיגוד האירופאי של נותני שירות לאנשים עם מוגבלות ) לציון 25 שנה לפועלו העניק לנו פרס בעבור הובלת פעילות ‘פורום ארגונים והורים’ בקטגוריית ה-‘גיל הרך’ שנת 2021!

זכינו בפרס! ארגון ה-EASPD , האיגוד הגדול באירופה לאנשים עם מוגבלות מעניק פרס לבית איזי שפירא על “פורום הארגונים וההורים למען ילדים עם מוגבלות ” בקטגוריית ‘התערבות מוקדמת בגיל הרך’  איגוד EASPD  הוא הארגון האירופאי הגדול  המכנס תחתיו למעלה מ- 20,000 ארגונים בתחום המוגבלות. לציון 25 שנה ל-EASPD,  החליט הארגון […]

הזמנה לראיונות לקבוצת מנהיגות נשים

הזמנה לראיונות לקבוצת מנהיגות נשים

אילו חוויות יש לך, כאישה עם מוגבלות, ממפגש עם צוותים רפואיים? האם לדעתך יש מקום לשיפור? אנחנו רוצות לשמוע אותך! קבוצת מנהיגות של נשים עם מוגבלות בבית איזי שפירא, בשיתוף הקליניקה לזכויות אנשים עם מוגבלויות בפקולטה למשפטים באוניברסיטת בר-אילן, מחפשות מרואיינות עם מוגבלות לפרויקט המקדם נגישות לשירותי בריאות עבור נשים […]

הצטרפו אלינו לצהרון!

הצטרפו אלינו לצהרון!

צהרון תומך שילוב מיועד ל: ילדים בגילאי בי”ס יסודי (כיתות א’-ה’) עם מוגבלות מוטורית | משולבים בחינוך הכללי | מאזור השרון בצהרון יקבלו הילדים: ארוחת צהריים חמה טיפולים ממקצועות הבריאות: ריפוי בעיסוק / פיזיותרפיה קבוצת תמיכה רגשית חברות עם קבוצת השווים מידע נוסף: הצהרון פועל בבית איזי שפירא בימים ב’, […]

0  תגובות