כנס הרצליה: יואב קריים השתתף בפאנל שסעים ופערים בחברה הישראלית

תאריך עדכון: 8 באוגוסט 2019

היום, בכנס הרצליה, דנו בנושאי פוליטיקה, כלכלה, ביטחון וחברה. בפאנל חשוב ובוער במליאה הוצג דיון על פערים ושסעים בחברה הישראלית, בו השתתף יואב קריים, מנהל שותף, אשכול לפיתוח ושינוי חברתי אצלנו בבית איזי שפירא.

בין הנוכחים בפאנל: פרופ’ אלכס מינץ, משנה לנשיא לעניינים אקדמיים במרכז הבינתחומי הרצליה, פרופ’ יוסי מטיאס, סגן נשיא בחברת גוגל, שירה גרינברג, כלכלנית ראשית במשרד האוצר וד”ר מוחמד אלנבארי, לשעבר ראש עירית חורה.

יואב בדבריו: “תפתחו את האור באולם ונראה – כמה אנשים אמיתיים מתמודדים עם חווית חיים של השוליים נמצאים פה באולם? כמה באמת משתתפים במוקדי קבלת החלטות? האם נותנים להם קול? עד שלא נקבל קול לא ישתנו דברים!”. דבריו ריגשו את הקהל ואת חברי הפאנל. גאים בך!

מוזמנים לצפות בחלק מהדברים  שאמר:

https://www.youtube.com/watch?v=bvEJ87nSMEM&feature=youtu.be

הפאנל המלא מהכנס:

 

 

 
זה הזמן למנהיגות צעירה😁

זה הזמן למנהיגות צעירה😁

מזמינים אותך להצטרף לקבוצת המנהיגות לבני נוער עם מוגבלות בבית איזי שפירא

יואב קריים הציג השבוע בפאנל בכנס#ZeroCon19 באו”ם בווינה

יואב קריים הציג השבוע בפאנל בכנס#ZeroCon19 באו”ם בווינה

יואב קריים, מנהל שותף באשכול לשינוי חברתי בבית איזי שפירא, הציג השבוע בפאנל בכנס#ZeroCon19 באו”ם בווינה, בנושא ייצוג עצמי, השתתפות, ומנהיגות והתרומה שלו לעולם ללא חסמים. צפו בסרטון בפרויקט שיואב הציג. את הפרויקט המשותף לבית איזי שפירא ולאלווין ישראל העוסק בייצוג עצמי של אנשים עם מוגבלות שכלית, הגשנו גם לתחרות ה- […]

25/12/18 – היום הבינלאומי לשוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות בכנסת

25/12/18 – היום הבינלאומי לשוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות בכנסת

לרגל היום הבינלאומי לשוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות שמקיימת כנסת ישראל, 32 ארגוני חברה אזרחית חברו יחד וניסחו דוח אשר מפרט את הפער העצום שקיים בין מצב הזכויות בישראל ביחס לדרישות אמנת האו”ם בדבר זכויותיהם של אנשים עם מוגבלות. חשוב לציין כי מדינת ישראל חתמה על האמנה בשנת 2007 ואישררה […]

0  תגובות