מובילים שינוי חברתי: גם באוגנדה

תאריך עדכון: 14 בספטמבר 2017

ד"ר דנה רוט מנהלת מחלקת מחקר והערכה  של בית איזי שפירא, סיימה השבוע שבועיים מרגשים במיוחד באוגנדה בהם  העבירה/לימדה סמסטר קיץ באוניברסיטת @'Mountains of the Moon' במערב אוגנדה בנושא של 'קידום איכות חיים לאנשים עם מוגבלויות באמצעות מתן שירותים איכותיים".

הקורסים סיפקו הזדמנות לסטודנטים לתואר ראשון ושני ממקצועות פרא רפואיים ומתחום החינוך והעו"ס ללמוד על מחקרים ופיתוחים עדכניים בתחום של זכויות אדם ומוגבלויות וההשפעות של שירות איכותי בקהילה. ד"ר רוט הייתה חלק ממשלחת אקדמית בינ"ל בהשתתפות חוקרים מאירופה, ארה"ב, אפריקה וארגון למחקר בינלאומי בתחום של אנשים עם מוגבלות שכלית התפתחותית (IASSIDD) בו היא חברה.

 
האירוע של השנה – תחפושות מתגשמות 2018!

האירוע של השנה – תחפושות מתגשמות 2018!

לקראת חג הפורים השתתפו כ-30 ילדים עם מוגבלויות בהפנינג "תחפושות מתגשמות" בבית איזי שפירא. באירוע, שנערך בשיתוף HIT המכון הטכנולוגי חולון, הגיעו סטודנטים מהמחלקה לעיצוב בכדי להגשים את החלומות של הילדים, לעצב ולהתאים להם תחפושות אשר ישלבו בתוכן גם את כיסא הגלגלים או ההליכון בהם נעזרים הילדים. במהלך השבועות האחרונים […]

ביקור סגנית נשיא ארגנטינה

ביקור סגנית נשיא ארגנטינה

לפני מספר ימים התכבדנו לארח בבית איזי שפירא את סגנית נשיא ארגנטינה, הגברת Gabriela Michetti, את שגריר ארגנטינה בישראל, שגריר ישראל בארגנטינה, אורחים ממשרד החוץ ובכירים נוספים. במהלך הביקור סיירו האורחים במרכז לגיל הרך, התרשמו מחדרי הסנוזלן והמרכז ההידרותרפי ושמעו אודות מודל ההשפעה (scaling up) של הארגון. מיצ'טי הביעה עניין רב בפרויקט […]

פרס "נקודת אור" לשנת 2017 מטעם משרד הרווחה לפרויקט הסנגור

פרס "נקודת אור" לשנת 2017 מטעם משרד הרווחה לפרויקט הסנגור

ברכות! 

לכל שותפי תכנית הסנגור בבית איזי שפירא ואלווין על קבלת פרס "נקודת אור" לשנת 2017 בקטגוריית יוזמות מיוחדות, מטעם מנהל המוגבלויות במשרד הרווחה.

0  תגובות