97% דירגו את רמת המקצועיות של השירותים שלנו כמקצועי ומקצועי ביותר, ו-98% הביעו שביעות רצון כללית גבוהה וגבוהה מאוד!

תאריך עדכון: 8 בדצמבר 2016

לקוחות יקרים,

אנו מודים לכם מקרב לב על ההיענות והכנות שלכם במדד שירות הלקוחות שלנו! קיבלנו נרגשות את תגובותיכם החמות ושמחנו מאוד לראות ש-97% מהמשיבים דירגו את רמת המקצועיות של השירותים שלנו כמקצועי ומקצועי ביותר, ו-98% מהמשיבים הביעו שביעות רצון כללית גבוהה וגבוהה מאוד!

בנוסף, הערתם הערות שלקחנו לתשומת ליבנו וכבר התחלנו להבנות בהם תהליך לשינוי:

  1. נגישות – נושא הנגישות בבית איזי שפירא עובר בימים אלו בחינה ע”י יועצת נגישות מורשית, ואנו נתחיל להכניס שינויים החל משנת 2016.
  2. ניקיון – העליתם את הבעייתיות בתחום הניקיון בעיקר במלתחות הבריכה, ואנו כבר פעלנו במספר מישורים: ההנהלה התכנסה לדיון בנושא, התקיימה שיחה עם חברת הניקיון, בוצעו שינוייים ורועננו נהלים. נשמח לשמוע מכם האם אתם מרגישים בשיפור.
  3. חניה –שמחנו לקבל מכם את המשובים החיוביים על שדרוג החניה. מיקסמנו וניצלנו את כל השטח העומד לרשותנו עבור חניה, על מנת שתהיה לכם חניה נוחה וקלה יותר. עדיין בשעות השיא קיים עומס במגרש החניה המרכזי, אך ניתן לפנות למגרש החניה שבתחילת הרחוב וכן לרחובות הסמוכים.

אנו נשמח להמשיך ולקבל את התגובות שלכם בכל עת, שאלון מקוון מופיע באתר (הכפתור הצהוב מצד שמאל למעלה, https://www.beitissie.org.il/feedback/)

שלכם,

מיטל נתיב   meitaln@beitissie.org.il

מנהלת שירות לקוחות, בית איזי שפירא

 

יום עיון בנושא “זהות, עבודה ואהבה”

מרכז מרופין לקריירה ובית איזי שפירא מזמינים אתכם ליום עיון בנושא “זהות, עבודה ואהבה” . במסגרת יום העיון יושק ספרו של ד”ר בני הוזמי “זהות של מסוגלות”. נשמח לראותכם! הזמנה ב-PDF להרשמה לחץ

בית איזי שפירא גאה להשתתף בשבוע המצוינות הישראלית, יוזמת קרן טראמפ

בית איזי שפירא גאה להשתתף בשבוע המצוינות הישראלית, יוזמת קרן טראמפ

נשמח להזמינכם ל”בית פתוח”: סיור התנסות חווייתית, והיכרות עם מרכזי המצוינות שלנו ולמפגשים מרתקים ומעשירים בסגנון TED. אנו שמחים להכיר לכם את טומי, משתמש תת”ח (תקשורת תומכת חילופית) וכיום סטודנט לתואר ראשון. סיפורו האישי של טומי, הוא סיפור של מצוינות, השראה ואהבה: “אני טומי ברצ’נקו, אקטיביסט, גר בראש העין. אני […]

פסח שמח מבית איזי שפירא- והגדנו לכם ביום הזה…

פסח שמח מבית איזי שפירא- והגדנו לכם ביום הזה…

חשוב לי להשמיע את קולי “אני טומי ברצ’נקו, אקטיביסט, גר בראש העין. אני מכיר את “בית איזי שפירא” הרבה מאוד זמן, הייתי בגן הילדים ב”מרכז דה לו” וכאן למעשה התחלתי את המסע שלי. במקום הזה עזרו לי לבנות את עצמי ולהתפתח ולהרגיש ילד כמו כל אחד. כאן גם נתנו מעטפת […]

0  תגובות