שבוע הספר בבית איזי שפירא

תאריך עדכון: 5 ביולי 2017

איתן התלבט האם לרכוש את את הספר ״אותיות במיץ שטויות״ או את ״שאול החתול״, קרינה ויהל מאוד אוהבות נסיכות ובחרו בספר ״מואנה״ ויהל בחרה בספר על אפייה כדי לאפות עוגיות יחד עם אמא.

קריאת ספרים היא חלק מאוד מרכזי בלמידה של ילדים עם מוגבלות – השפה הכתובה נחשבת כבילוי בשעות הפנאי ולא פחות חשוב מכך ככלי לביטוי עצמי.

השבוע התקיים בבית הספר שלנו יריד ספרים מיוחד שהוקם על ידי סטימצקי ברחבת בית הספר במסגרת פעילויות שבוע הספר וחודש הקריאה. הילדים נהנו מאוד מחווית הקנייה ולאחריה הציגו לחבריהם בכיתה את הספרים שבחרו.
היריד הוקם הודות ליוזמה משותפת של מנהלת הסניף של רשת חנויות הספרים ברעננה, ג’וד ויינברג ורוזן פלצקי קלינאית תקשורת בבית הספר. הן הכירו במהלך עשר השנים שטל, בתה של ג’וד למדה בבית איזי שפירא, 10 שנים אחרי והן עדיין שומרות על קשר חם. תודה רבה לכן ונתראה בשנה הבאה!

שבוע הספר בבית איזי שפירא

 
לימור מאירוביץ | YNET: מגפת הבדידות: עדיין לא נמצא חיסון

לימור מאירוביץ | YNET: מגפת הבדידות: עדיין לא נמצא חיסון

עד שהופיעה הקורונה, הבדידות הוגדרה כמגיפה של המאה ה-21. זוהי תחושה שמשותפת לאנשים מכל הגילים והתרבויות, והתגברה מאז ש-COVID19 הופיע בחיינו. לצערנו, מחקר שנערך לאחרונה בבריטניה מצא שאנשים עם מוגבלות חווים בדידות בשיעור גבוה פי 4 מאשר אנשים ללא מוגבלות!
המשמעות היא שאנשים עם מוגבלות נמצאים בסיכון גבוה יותר לחוות בדידות, וכל התופעות הקשורות אליה – כגון ירידה באיכות החיים ומצוקה נפשית אז מה אפשר לעשות? האם יש חיסון “מונע בדידות”?
התשובה והמאמר המלא והמרתק בכתבה של לימור מאירוביץ מתוך ynet

שנת הלימודים נפתחה! איזו התרגשות לפגוש את כולם ❤️

שנת הלימודים נפתחה! איזו התרגשות לפגוש את כולם ❤️

פתיחת שנת הלימודים בבית איזי שפירא! אנחנו כל כך שמחים לחזור לגנים ולבית הספר היום אנו מברכים ילדים חדשים שהצטרפו אלינו בגנים ובכיתה א’, ואנחנו זוכים לפגוש חיוכים מוכרים של תלמידים ואנשי צוות אהובים. זו חגיגה משמחת! אנו מאחלים לתלמידים שלנו, ולכל התלמידים בישראל – שנה מדהימה של למידה ומשחק, […]

קונצרט סיום שנה – מנגנים על ארקנה

קונצרט סיום שנה – מנגנים על ארקנה

כשאנחנו מדברים על הנגשה אנחנו מדברים על זה שהכל אפשרי! חשבתם פעם על הזכות לנגן מוזיקה? כולם רוצים לחוות מוזיקה, וליצור אותה, ללא קשר למגבלות ומוגבלות? הנגשה היא לא רק הרמפה בכניסה לבניין – הנגשה היא הרבה מעבר לכך, היא כוללת גם את היכולת ליצור, לשחק ולהינות כמו כולם וביחד […]

0  תגובות