קידום ידע בקזחסטן – נעה ניצן הציגה סקירה של הטכנולוגיות העיקריות הקיימות עבור ילדים עם מוגבלות בתחומים שונים

תאריך עדכון: 28 בינואר 2020

נעה ניצן, מנהלת מקצועית של המרכז הטכנולוגי, הוזמנה להציג בכנס “Research and Practical Conference – Ways of Ensuring Quality of Life for Children with Disabilities”

שאורגן על-ידי מרכז SATR  בעיר אלמטי שבקזחסטן.

מטרת הכנס היתה קידום הזכויות והשירותים הניתנים לילדים עם מוגבלות בקזחסטן ושינוי המדיניות.

נעה הציגה סקירה של הטכנולוגיות העיקריות הקיימות עבור ילדים עם מוגבלות בתחומים שונים, ואת המדיניות הקיימת בישראל בנושא זה.

התגובות היו נפלאות, מאד התרשמו מהעבודה הנעשית בבית איזי שפירא ובישראל.

רוזה סולימינובה , מנהלת מרכז SATR

 

 
מפגש עם הסופרת: ספר הביכורים “מילה לאיתי” למען ילדי בית איזי שבוע

מפגש עם הסופרת: ספר הביכורים “מילה לאיתי” למען ילדי בית איזי שבוע

השבוע יערך בבית איזי שפירא מפגש מרגש בין הורי וילדי הגן עם המאיירת נורית צרפתי וסופרת הילדים ליהי קירשנר שבחרה לשלב תרומה בעבור ילדי בית איזי שפירא במקביל עם מטרה חשובה נוספת ללמד ילדודס בצורה פשוטה עברית, בספרה החוויתי החדש “מילה לאיתי”. תודה לליהי קירשנר! קצת על הפרויקט – ליהי […]

2020 – מה מצבנו? סיכום חוקי הזכויות למען אנשים עם מוגבלות

2020 – מה מצבנו? סיכום חוקי הזכויות למען אנשים עם מוגבלות

מסוף שנות ה – 90 עוברת ישראל מהפכה חוקתית מבורכת בהקשר של אנשים עם מוגבלות: משיח רווחה לשיח זכויות האדם המעמיקה את תפיסת זכויות האדם ואת נגזרותיו בחקיקה ובשירותים.
להלן רשימת חוקים רלוונטיים

סביבון סוב… סוב… סוב…. מחכים לחנוכה ולמשחק הסביבון המשפחתי? מכירים מישהו המתקשה לשחק עם הסביבון הרגיל?  אם כן, אפליקציית Dreidelit היא בדיוק בשבילכם!

סביבון סוב… סוב… סוב…. מחכים לחנוכה ולמשחק הסביבון המשפחתי? מכירים מישהו המתקשה לשחק עם הסביבון הרגיל? אם כן, אפליקציית Dreidelit היא בדיוק בשבילכם!

מחכים לחנוכה ולמשחק הסביבון המשפחתי? מכירים מישהו המתקשה לשחק עם הסביבון הרגיל? אם כן, אפליקציית Dreidelit היא בדיוק בשבילכם!

0  תגובות