פתיחת שנה עם ראש עיריית רעננה

תאריך עדכון: 20 בספטמבר 2018

לפתיחת שנת הלימודים החדשה זכינו בביקור מכובד!

ראש העירייה – מר איתן גינזבורג, נורית דנינו – ראשת מינהל החינוך, עו”ד אודליה כהן – שינדורף – יו”ר ועד ההורים של רעננה נפגשו היום עם  ג’ין יודס המנכ”לית של בית איזי שפירא ולילי לוינטון הסמנכ”לית המקצועית.

ראש העיר והצוות המלווה סיירו במסגרות היום שלנו – מרכז דה-לו לגיל הרך, מסגרת הכוללת מעון יום שיקומי ובו 4 גנים לפעוטות עם מוגבלות בגילאי 0-3 המשולבים במעוננו בהתאם לחוק מעונות יום שיקומיים. ובבית הספר לחינוך מיוחד בבית איזי שפירא המיועד לתלמידים בגילאי 6 – 12 שנים עם לקויות מוטוריות מורכבות ומוגבלות שכלית התפתחותית קלה- בינונית.

בביקור במרכז דה לו נפגשו עם עדנה קרני, מנהלת המרכז שסיפרה שהשנה בפעם הראשונה נקלטו 31 ילדים חדשים. ימים של התרגשות פתיחת השנה ומפגש עם הורים חדשים אשר בפעם הראשונה נכנסים עם ילדם למסגרת חינוכית מותאמת, מקבלת ומכילה עם צוות מקצועי ובעל ניסיון. מסגרת בה פוגשים משפחות המתמודדות עם חוויות יום – יומיות דומות.

האורחים חוו ארוחת בוקר עם הילדים, שרו שירים והשתתפו במפגש חינוכי עם הגננת. בפרידה ניפנף דוד הקטן בידו ואף שלח נשיקה באוויר לראש העיר. מתיקות באוויר!

בבית הספר פגשו את המנהלת חני שחק ונכנסו לכיתה א’ שרק אתמול עברו בפעם הראשונה בשער בית הספר. חני הציגה את שיטות הלימוד המשלבות אייפדים ומחשבי תקשורת חליפית תומכת כחלק בלתי נפרד ממערכי השיעור. חני מאמינה כי כל ילד הוא ילד בהוויתו. כל ילד רוצה, לחוות, לשחק ללמוד דברים חדשים.

גם השנה יושם דגש בבית הספר על תהליכי ייצוג עצמי –  חשוב מאוד ללמד מגיל צעיר שיש לך בחירה עצמאית וביטוי אישי – מקנה לילדים לגדול עם ביטחון עצמי עם המוגבלות הקיימת ולייצג עצמם לשוויון חברתי. הילדים נוכחים בקביעת תכנית הלימוד האישית שלהם ווהשנה לראשונה כבכל בית ספר נבחרו מועצת תלמידים שכבר החליטו איזה שירים יתנגנו בהפסקה.

נורית דנינו תמכה ואמרה: “היום אנשים מדברים מעל ראשם של אנשים עם מוגבלות. כל כך נכון ללמד לדבר בעד עצמם. להגיד בדיוק מה רוצים.”

ראש העיר סיכם ואמר: “דבר ראשון שנכנסים לבית איזי שפירא רואים מפעל של נשמה גדולה. יישר כח! על עבודתכם ועל החיוך שמלווה את המסדרונות. שנה טובה לכולכם.”

ביקור ראש עירית רעננה

ביקור ראש עירית רעננה

ביקור ראש עירית רעננה

מימין: איתן גינזבורג, ראש עיריית רעננה, ג'ין יודס , מנכל"לית בית איזי שפירא, נורית דנינו - ראשת מינהל החינוך בעיריה, לילי לוינטון - סמנכ"לית מקצועית בבית איזי שפירא ועו"ד...

IMG_3105small

ראש העיריה בכיתה הורודה עם רוני , ליהיא ושילה

IMG_3078small
IMG_3106small

 

 
שנת 2019 טובה לכולם :)

שנת 2019 טובה לכולם :)

שנת 2018 הייתה שנה של עשייה, קידום והישגים טכנולוגים אבל הכי חשוב הייתה שנה מלאת חיוכים 
שנה אזרחית טובה מבית איזי שפירא 

השתתפו בסקר חשוב של חברת קיימא בנושא תעסוקה!

השתתפו בסקר חשוב של חברת קיימא בנושא תעסוקה!

מתי בפעם האחרונה חיפשתם עבודה? נשמח אם תקדישו כמה דקות לענות על מחקר חשוב זה בנושא חיפוש עבודה. המחקר מטעם חברת קיימא בהובלתו של פרופ’ דן אריאלי: לחץ להשתתפות בסקר

נפרדים מד”ר דליה פזי ז”ל

נפרדים מד”ר דליה פזי ז”ל

אנו , שליוותה את בית איזי שפירא שנים ארוכות והביאה לבית איזי שפירא את העולם הדיפלומטי: שגרירים, נשות דיפלומטים ואת ה- INTERNATIONAL WOMEN. אנו ננצור את זכרה בלבנו כגברת האלגנטית והמרשימה, שאהבה את החיים: קונצרטים, אירועים, תערוכות, הופעות, חברים שהיו חלק בלתי נפרד מחייה עד לאחרונה. אשה שבמהלך חייה נפגשה […]

0  תגובות