פורים בפתח – פרויקט “תחפושות מתגשמות” 2019 – יוצא לדרך!

תאריך עדכון: 18 במרץ 2019

במסגרת ההכנות לחג פורים יערך זו השנה הרביעית אירוע יוצא דופן ומרגש במיוחד, “תחפושות מתגשמות” בבית איזי שפירא ברעננה בו סטודנטים מהמחלקה לעיצוב ב HIT המכון הטכנולוגי חולון יעצבו ויתאימו תחפושות ל-30 ילדים עם מוגבלויות מכל הארץ שנעזרים בכיסא גלגלים או הליכון.

“האירוע נולד מתוך החוויה של הילדים וההורים, בה כסאות גלגלים והליכונים מסתירים את התחפושת המושקעת. חשבנו שהכסא או ההליכון דווקא יכולים לשדרג את התחפושת ויהפכו אותה לייחודית”. מסבירה נעה ניצן מהמרכז לטכנולוגיה מסייעת בבית איזי שפירא.

בפעילות אביזר העזר הופך להיות חלק מהתחפושת כך למשל כסא גלגלים יכול להפוך לכרכרה של סינדרלה והליכון יהפוך לשער כדורגל.

התגייסותם של הסטודנטים לעיצוב זו השנה הרביעית אצלנו מרגשת מאוד, כחלק מההערכות אנו נקיים מפגש מקדים בו כל אחד מהסטודנטים יקבל פרטים של תלמיד ומשפחתו ייצור עימם קשר ויחד הם יתכננו את הכנת התחפושת והתאמתה האישית.

השנה יערכו שני מפגשים: יום חמישי 7/3/19 בשעה 16:30 – הכרת המעצבים והכנות ראשוניות

יום חמישי 14/3/19 בשעה 15:00 – סיום הכנת התחפושת, הפנינג ססגוני והצגת התחפושות המעוצבות.

ניתן לקבל פרטים במייל או להירשם לחצו

 
ביקור השרה לשיוויון חברתי – גילה גמליאל

ביקור השרה לשיוויון חברתי – גילה גמליאל

אתמול – 26/02/19,  הגיעה לביקור אצלנו גילה גמליאל – Gila Gamliel , השרה לשוויון חברתי, בפגישה הצגנו בפניה את בית איזי שפירא והחדשנות הארגונית. שיתפנו את השרה בשני נושאים- מרכז סינדיאן בקאלנסווה והכוונה שלנו לפתח בחברה הערבית מודל חדשני של השתלבות וכן את נושא החדשנות הטכנולוגית. היה מעניין, ואנו מקווים כי בעתיד […]

מגה ספורט ו-GETT (גט טקסי) משתפות פעולה למען הילדים

מגה ספורט ו-GETT (גט טקסי) משתפות פעולה למען הילדים

שתי פעילויות מעניינות שהחלו החודש וכדאי לדעת עליהן 🙂 שת”פ עם ‘גט – טקסי’: בשבוע הקרוב, כל מי שמזמין מונית דרך האפליקציה של גט טקסי, בזמן ההמתנה למונית, יקבל לצג הפלאפון שלו ‘פופ-אפ’ המאפשר לתרום לבית איזי שפירא ‘און ליין’.. ככה זה נראה באפליקציה: שת”פ עם רשת מגה – ספורט.. […]

שנת 2019 טובה לכולם :)

שנת 2019 טובה לכולם :)

שנת 2018 הייתה שנה של עשייה, קידום והישגים טכנולוגים אבל הכי חשוב הייתה שנה מלאת חיוכים 
שנה אזרחית טובה מבית איזי שפירא 

0  תגובות