עמיתים מהארץ והעולם מסכמים דרך משותפת עם ג’ין יודס עם סיום תפקידה

תאריך עדכון: 16 בספטמבר 2019

 
מפגש עם הסופרת: ספר הביכורים “מילה לאיתי” למען ילדי בית איזי שבוע

מפגש עם הסופרת: ספר הביכורים “מילה לאיתי” למען ילדי בית איזי שבוע

השבוע יערך בבית איזי שפירא מפגש מרגש בין הורי וילדי הגן עם המאיירת נורית צרפתי וסופרת הילדים ליהי קירשנר שבחרה לשלב תרומה בעבור ילדי בית איזי שפירא במקביל עם מטרה חשובה נוספת ללמד ילדודס בצורה פשוטה עברית, בספרה החוויתי החדש “מילה לאיתי”. תודה לליהי קירשנר! קצת על הפרויקט – ליהי […]

סביבון סוב… סוב… סוב…. מחכים לחנוכה ולמשחק הסביבון המשפחתי? מכירים מישהו המתקשה לשחק עם הסביבון הרגיל?  אם כן, אפליקציית Dreidelit היא בדיוק בשבילכם!

סביבון סוב… סוב… סוב…. מחכים לחנוכה ולמשחק הסביבון המשפחתי? מכירים מישהו המתקשה לשחק עם הסביבון הרגיל? אם כן, אפליקציית Dreidelit היא בדיוק בשבילכם!

מחכים לחנוכה ולמשחק הסביבון המשפחתי? מכירים מישהו המתקשה לשחק עם הסביבון הרגיל? אם כן, אפליקציית Dreidelit היא בדיוק בשבילכם!

חג חנוכה שמח- סיפורים שמפיצים אור!

חג חנוכה שמח- סיפורים שמפיצים אור!

בימי החג נשתף אתכם במספר סיפורים מרגשים מ”הבית”. בבית איזי שפירא למתנדבים/ות, להורים, לילדים, לבוגרים… לכל אחד סיפור של “אור” בחייו שיכול לתת השראה לכולנו. את הנר הראשון בחרנו להדליק עם דודאית רקאנטי- מתנדבת במסגרת שירות לאומי ששיתפה אותנו בסיפורה המרגש: לפני שמונה שנים, הייתה לי הזכות להיות בת שירות […]

0  תגובות