משחה העשור במרכז ההידרותרפי – “אתם השחיינים שלנו ואנו גאים בכל אחד ואחד מכם”

תאריך עדכון: 15 באוגוסט 2013

“זה המקום היחידי שבו כולם שווים באמת” – שר החינוך, הרב שי פירון פותח את משחה העשור של בית איזי שפירא.

מדי שנה , בתום שנת הפעילות לובשת הבריכה ההידרותרפית של בית איזי שפירא חג!! מאות שחיינים עם מוגבלות ובני משפחותיהם מגיעים לבית איזי שפירא לתחרות מיוחדת במינה – בה כל אחד אלוף, כולם מנצחים וכל שחיין ושחיינית חוזרים הביתה עטורים במדליה!!

המשחה  השנתי  הוא חוויה מרגשת, המהווה  את שיאה של שנת פעילות מאומצת ותובענית בה נדרשים הילדים להתגבר על קשיים פיסיים, רגשיים, להתמודד עם מוגבלותם  ולדעת – שהם יכולים לה!!

השנה ציינו את משחה העשור שלנו במעמד שר החינוך הרב שי פירון, מנכ”ל ההתאחדות לספורט נכים מר אבי לרמן וראש עיריית רעננה מר נחום חופרי.

הטיב לבטא את ההתרגשות שר החינוך אבא של נאור שלקח חלק במשחה שאמר: ” נשמעה השריקה.. הם קפצו למים, חתרו.. השפריצו התיזו בכל הכח.. המתמודדים כולם ילדים מיוחדים.  על אף הלקות הם הוכיחו שהם יגיעו רחוק. גם אני חזרתי הביתה עם מדליה. הבן שלי זכה בה בדין.. שנה שלמה הוא לא פספס אימון, במים הוא נראה כמו דולפין והנחישות שלו קורעת את המסלול…..  בבריכה הבנתי שאנחנו צריכים  להאמין בהם, לסייע להם לתת להם כלים המגיעים להם לחיות חיים משמעותיים”. 

 DSC_4012 DSC_4030 DSC_4045 DSC_4160 DSC_4222 אבי לרמן עם שירה רוני אהרון

 
מציינים את חודש הגאווה! על הבמה – אירועי חודש הגאווה עם קבוצת גאווה ומוגבלות

מציינים את חודש הגאווה! על הבמה – אירועי חודש הגאווה עם קבוצת גאווה ומוגבלות

חברות וחברי קבוצת המנהיגות הארצית גאווה ומוגבלות של בית איזי שפירא פעלו כדי להנגיש את אירועי הגאווה ואת שירותי הקהילה הגאה בכלל ללהט”בקים עם מוגבלות. לאחר עבודה ממושכת מול @עיריית תל אביב ו- @המרכז הגאה הונגשו האירועים וניתנה לנו הבמה להשמיע קולנו ולהיראות באירוע הפתיחה של המצעד. ענבל רייכלר ועטר […]

מוזמנים לקרוא: כתבה בכלכליסט על שיתוף הפעולה ארוך השנים שלנו עם מתכנתי SAP

מוזמנים לקרוא: כתבה בכלכליסט על שיתוף הפעולה ארוך השנים שלנו עם מתכנתי SAP

אנחנו רוצים לספר לכם על שותפינו לדרך בכתבה שפורסמה ב- Calcalist כלכליסט הכתבה מספרת על שיתוף פעולה מרגש עם עמיתנו ב- SAP Labs Israel . שיתוף פעולה ארוך שנים שבמסירות והשקעה משותפת פיתחנו יחד אפליקציות “משנות חיים” עבור ילדים עם מוגבלות. מוזמנים לקרוא, להפיץ ונשמח לתגובות! לכתבה המלאה: https://www.calcalist.co.il/local_news/article/hjt3l9iuc צפו […]

איך התרגשנו! מנחם ותחיה הורביץ ביקרו בבית איזי שפירא…ערוץ 12|תכנית חסכון

איך התרגשנו! מנחם ותחיה הורביץ ביקרו בבית איזי שפירא…ערוץ 12|תכנית חסכון

אז למי שפיספס… משתפים אתכם בשידור פינתם של תחיה ומנחם הורביץ ב- תכנית חיסכון בערוץ 12. מנחם ותחיה תודה שבאתם לבקר אותנו נהננו והתרגשנו מאוד מביקורכם. מוזמנים לצפות:

0  תגובות