ממני אליכם – נעמי סטוצ’ינר לכל הצוות

תאריך עדכון: 10 במאי 2020

חברים יקרים ואהובים – הצוות של בית איזי שפירא,

מחר, יום העצמאות ה-72 למדינת ישראל יתקיים טקס פרס ישראל.

הבוקר מוקדם, נכנסתי לאוטו, בפעם הראשונה שנהגתי מאז ה-12 למרץ, לכיוון פארק חברים ובית איזי שפירא.  ראיתי בשמחה כמה מכוניות בחנייה של בית איזי שפירא, והפארק היה ריק – סימן לזמנים שבהם אנחנו נמצאים.

למרות שאין טקס פרס ישראל פורמלי כמו בכל שנה, בית איזי שפירא יהיה שם על הבמה בגדול!!! אתם, כל אחד ואחת מכם, שמה  לידי, לצידי, מקבלים את הפרס הכל כך מכובד וגדול.

נסעתי דרך בית איזי שפירא בגלל שרציתי להיות קרובה אליכם , לשתף אתכם ולשמוח איתכם , הרי, לכם כולכם חלק נכבד מהמעמד והכבוד הזה.

כשאני מדברת על בית איזי שפירא , אני מדברת על הצוות: אני אומרת לאנשים שבאים, תראו את הפנים של האנשים היקרים שכל יום משקיעים את מירב האהבה, הכישרון, המחוייבות, היצירתיות ותראו את הצלחת בית איזי שפירא . הנשמה והליבה של כל הארגון אלו הם הצוות.

ולכן, חברים אהובים שלי, את הכבוד של פרס ישראל שבחרו בי לקבל אני חולקת איתכם באהבה גדולה, אתם ראויים לו כל כך!  ולמרות שלא נוכל באופן אישי לחגוג, ולהתחבק את החיבוקים שאני כל כך מתגעגעת אליהם , נדחה.

אני חשה את האהבה ,את המחויבות ואת העוצמה שלכם, כל אחד ואחת ומודה לכם מקרב לב על שאתם אתם.

נרים כוס לחיים ביחד!🍷🍷

עם הרבה אהבה וחג עצמאות שמח!

שלכם
נעמי

 
הארץ – דה מרקר 19.5.20: מוזמנים לקרוא מאמר דעה של נעמי סטוצ’ינר: ארגוני החברה האזרחית מקבלים כבוד, אך לא סיוע

הארץ – דה מרקר 19.5.20: מוזמנים לקרוא מאמר דעה של נעמי סטוצ’ינר: ארגוני החברה האזרחית מקבלים כבוד, אך לא סיוע

“בשיא משבר הקורונה התכלו סדרי העדיפויות, כולם הערכים וסט האינטרסים של מקבלי ההחלטות וקובעי סדר היום. למשל, המלצות הוועד לתעדוף חולים שקבעה כי אנשים עם מוגבלות הזקוקים לסיוע – יופלו לרעה בתור לקבלת טיפול מציל חיים; או העובדה שגם בתוך גל שידורים פוסק, נשמעו מעט מאוד מלים על קריסת הסקטור […]

קורונה- מחֵירוּם לשגרה –  פורום לבריאות/ صِحة בבית איזי שפירא מזמין אותך לסדרת מפגשי זום

קורונה- מחֵירוּם לשגרה – פורום לבריאות/ صِحة בבית איזי שפירא מזמין אותך לסדרת מפגשי זום

פורום לבריאות/ صِحة בבית איזי שפירא מזמין אותך לסדרת מפגשי זום בנושא “קורונה- מחֵירוּם לשגרה”   פורום לבריאות/ صِحة הינו קבוצה ארצית רב־נכותית ורב־תרבותית של מתנדבות ומתנדבים שמטרתה לקדם בריאות ואורח חיים של אנשים עם מוגבלות. הפורום מזמין אותך להשתתף בשני רבי־שיח שהוא יקיים בנושאים שונים הקשורים להסתגלות לשגרה החדשה […]

הכנסו למאגר המידע על השירותים המתאימים לך בשגרת הקורונה – פורום הבריאות

הכנסו למאגר המידע על השירותים המתאימים לך בשגרת הקורונה – פורום הבריאות

אנחנו מזמינים אותך להיכנס למאגר המידע המשותף של פורום לבריאות/ صِحة – מובילים לבריאות של אנשים עם מוגבלות בבית איזי שפירא ואתר “כל זכות” לקבלת מידע על השירותים המתאימים לך בשגרת הקורונה:  שם תוכלו למצוא למצוא את השירותים הרלוונטיים לכם- פרי הכנתם של הארגונים החברתיים. לחץ למעבר למאגר  אם יש לך […]

0  תגובות