אמיר דפני

אמיר דפני

הי, אני אמיר דפני, בוגר קורס פעילות גופנית מותאמת במכון טראמפ שבבית איזי שפירא, מחזור תשע”ח.
אני מדריך טיפוס, מאמן אישי, מנחה קבוצות וסדנאות אתגריות, בעל תואר ראשון במדעי החברה והרוח, מייסד ובעלים של “צוקתא” – חברה להקמה וניהול של מתקנים אתגריים, ובעלים של “הדרכה אתגרית” – בית ספר לטיפוס ופעילות אתגר ככלי להעצמה ואימון של אוכלוסיות מיוחדות.
הגעתי ללימודים כי רציתי לרכוש עוד ידע, כלים והסמכות בתחום של פעילות גופנית, הדרכה ואימון של בעלי מוגבלויות. זאת במטרה להתמקצע בתחום הפעילות שאני עוסק בו, של אימון אישי וקבוצתי של ילדים ונוער עם צרכים מיוחדים.
חווית הלימודים במכון טראמפ שבבית איזי שפירא הייתה עבורי מגוונת, חווייתית, מהנה ומאתגרת.
במהלך הקורס רכשתי והתנסיתי בכלים שמאפשרים לי להתאים את צורת האימון לכל מתאמן באופן אישי, להיות מסוגל לראות ולהרגיש את הצרכים שלו והייחוד שלו על מנת לאפשר לו אימון מיטבי וחווית הצלחה, להתמודד עם התנהגות מאתגרת של ילדים בצורה טובה, מגייסת ומקרבת – וכך להפוך אותה ליתרון, ולכלי לשיפור יכולת ההתמודדות של הילד.
תודה רבה!

אמיר דפני
אשכר רוקח

אשכר רוקח

אשכר רוקח

אני אשכר רוקח וסיימתי את לימודי פעילות גופנית מותאמת במכון טראמפ שבבית איזי שפירא, מחזור תשע”ט.  
יש לי תואר בהנדסת תעשיה וניהול מהטכניון וכן תואר בראיית חשבון מהמכללה למנהל. בעברי עסקתי בתחום הי-טק, והייתי חשבת שכר.
לאחר הולדת בתי השלישית, לקחתי פסק זמן מהעבודה כדי לתת דגש בבית. בזמן זה הקדשתי גם זמן להוריד במשקל ומצאתי את עצמי באופן מאוד לא צפוי גם עוסקת בספורט אתגרי (איש ברזל ורכיבה תחרותית). במקביל הרגשתי שאני רוצה לתת לקהילה אבל לא ידעתי בדיוק מה. לימים הגיע אליי פרסום של מכון טראמפ, על הקורסים המתקיימים שם וכשראיתי את הפרסום לקורס מדריכים לפעילות גופנית מותאמת, ידעתי שזה מה שאני רוצה ללמוד… כך אוכל לשלב את האהבה שלי לספורט עם הנתינה שרציתי לעסוק בה. וכך היה…
רכשתי הרבה כלים חשובים בקורס וקיבלתי ידע רב על אוכלוסיות שונות ועל הדרך בה אפשר להניע ולהדריך אותם במגוון ענק של דרכים.
חווית הלימודים הייתה מהנה ביותר. המרצים היו מעניינים, קשובים לסטודנטים ולצרכים שלהם ותוך כדי הלמידה, חווינו המון התנסויות משמעותיות.
במהלך הקורס עברתי סטאג’ ״בבית של מרסלו״ – מסגרת פעילות גופנית טיפולית המשלבת ילדים עם צרכים מיוחדים, בעיקר על הרצף האוטיסטי, וכן מגוון של ילדים עם אתגרים רגשיים ומוטוריים. הכימיה בינינו הייתה טובה, ולשמחתי נתבקשתי להמשיך לעבוד שם.
בהמשך מצאתי עוד כמה מקומות עבודה כמו גני ילדים שבהם יש ילדים עם צרכים מיוחדים וכיום אני עוסקת בתחום ומרגישה סיפוק ענק בכל יום.
תודה רבה!