פעילות הורה ותינוק בחדר הסנוזלן הקסום

תאריך עדכון: 30 בנובמבר 2017

אנחנו בבית איזי שפירא שמחים להזמין אתכם לחוויה משותפת להורה ולתינוק: תנועה, תחושה, וליווי התפתחותי בחדר הסנוזלן הקסום שלנו.
חדר הסנוזלן הינו סביבה בטוחה ומגוונת אשר מגרה את כל החושים ומהווה מקום מושלם ליצירת החוויות הראשוניות והחשובות של הילד עם ההורים.
בחדר נערוך 12 מפגשים קבוצתיים בהנחיית אורית פישר, פיזיותרפיסטית נוירו התפתחותית.

לפרטים: 09-7701222 ongi@beitissie.org.il

 

  יצירת קשר

  שם

  מייל

  טלפון

  במה נוכל לעזור?


   
  לימור מאירוביץ | YNET: מגפת הבדידות: עדיין לא נמצא חיסון

  לימור מאירוביץ | YNET: מגפת הבדידות: עדיין לא נמצא חיסון

  עד שהופיעה הקורונה, הבדידות הוגדרה כמגיפה של המאה ה-21. זוהי תחושה שמשותפת לאנשים מכל הגילים והתרבויות, והתגברה מאז ש-COVID19 הופיע בחיינו. לצערנו, מחקר שנערך לאחרונה בבריטניה מצא שאנשים עם מוגבלות חווים בדידות בשיעור גבוה פי 4 מאשר אנשים ללא מוגבלות!
  המשמעות היא שאנשים עם מוגבלות נמצאים בסיכון גבוה יותר לחוות בדידות, וכל התופעות הקשורות אליה – כגון ירידה באיכות החיים ומצוקה נפשית אז מה אפשר לעשות? האם יש חיסון “מונע בדידות”?
  התשובה והמאמר המלא והמרתק בכתבה של לימור מאירוביץ מתוך ynet

  שנת הלימודים נפתחה! איזו התרגשות לפגוש את כולם ❤️

  שנת הלימודים נפתחה! איזו התרגשות לפגוש את כולם ❤️

  פתיחת שנת הלימודים בבית איזי שפירא! אנחנו כל כך שמחים לחזור לגנים ולבית הספר היום אנו מברכים ילדים חדשים שהצטרפו אלינו בגנים ובכיתה א’, ואנחנו זוכים לפגוש חיוכים מוכרים של תלמידים ואנשי צוות אהובים. זו חגיגה משמחת! אנו מאחלים לתלמידים שלנו, ולכל התלמידים בישראל – שנה מדהימה של למידה ומשחק, […]

  קונצרט סיום שנה – מנגנים על ארקנה

  קונצרט סיום שנה – מנגנים על ארקנה

  כשאנחנו מדברים על הנגשה אנחנו מדברים על זה שהכל אפשרי! חשבתם פעם על הזכות לנגן מוזיקה? כולם רוצים לחוות מוזיקה, וליצור אותה, ללא קשר למגבלות ומוגבלות? הנגשה היא לא רק הרמפה בכניסה לבניין – הנגשה היא הרבה מעבר לכך, היא כוללת גם את היכולת ליצור, לשחק ולהינות כמו כולם וביחד […]

  0  תגובות