יום תחרויות והתנסות במשחק הבוצ’ה בבית הספר

תאריך עדכון: 7 באוגוסט 2017

הכירו את נבחרת הבוצ’ה שלנו: הנבחרת מורכבת מ-12 תלמידי בית הספר שמשחקים בענף הספורט הפראלימפי שמזכיר כדורת דשא בסגנונו והיא בין הקבוצות הצעירות הבודדות בישראל.
השבוע התקיים יום השיא השנתי שנערך במרכז הספורט בהשתתפות כל תלמידי בית הספר והצוות המקצועי שהתנסו במשחק, בתקווה שבשנה הבאה יצטרפו לנבחרת בית הספר שחקנים חדשים.

אנחנו בבית הספר מאמינים שפעילות ספורטיבית תורמת לאורח חיים בריא ולפיתוח קשרים חברתיים ועל כן מקפידים לעודד את ההשתתפות של כל אחד אחת מהתלמידים בפעילויות בהתאם ליכולותיו.
כולנו תקווה שבקרוב נראה את שחקני הנבחרת שלנו במשחקים הפאראלימפיים!

 
לימור מאירוביץ | YNET: מגפת הבדידות: עדיין לא נמצא חיסון

לימור מאירוביץ | YNET: מגפת הבדידות: עדיין לא נמצא חיסון

עד שהופיעה הקורונה, הבדידות הוגדרה כמגיפה של המאה ה-21. זוהי תחושה שמשותפת לאנשים מכל הגילים והתרבויות, והתגברה מאז ש-COVID19 הופיע בחיינו. לצערנו, מחקר שנערך לאחרונה בבריטניה מצא שאנשים עם מוגבלות חווים בדידות בשיעור גבוה פי 4 מאשר אנשים ללא מוגבלות!
המשמעות היא שאנשים עם מוגבלות נמצאים בסיכון גבוה יותר לחוות בדידות, וכל התופעות הקשורות אליה – כגון ירידה באיכות החיים ומצוקה נפשית אז מה אפשר לעשות? האם יש חיסון “מונע בדידות”?
התשובה והמאמר המלא והמרתק בכתבה של לימור מאירוביץ מתוך ynet

שנת הלימודים נפתחה! איזו התרגשות לפגוש את כולם ❤️

שנת הלימודים נפתחה! איזו התרגשות לפגוש את כולם ❤️

פתיחת שנת הלימודים בבית איזי שפירא! אנחנו כל כך שמחים לחזור לגנים ולבית הספר היום אנו מברכים ילדים חדשים שהצטרפו אלינו בגנים ובכיתה א’, ואנחנו זוכים לפגוש חיוכים מוכרים של תלמידים ואנשי צוות אהובים. זו חגיגה משמחת! אנו מאחלים לתלמידים שלנו, ולכל התלמידים בישראל – שנה מדהימה של למידה ומשחק, […]

קונצרט סיום שנה – מנגנים על ארקנה

קונצרט סיום שנה – מנגנים על ארקנה

כשאנחנו מדברים על הנגשה אנחנו מדברים על זה שהכל אפשרי! חשבתם פעם על הזכות לנגן מוזיקה? כולם רוצים לחוות מוזיקה, וליצור אותה, ללא קשר למגבלות ומוגבלות? הנגשה היא לא רק הרמפה בכניסה לבניין – הנגשה היא הרבה מעבר לכך, היא כוללת גם את היכולת ליצור, לשחק ולהינות כמו כולם וביחד […]

0  תגובות