המרכז ההידרותרפי בבית איזי שפירא בהנהלת אילנית ויגנפלד-להב כולל הידרותרפיסטים ממקצועות הבריאות: פיזיותרפיסטים, מרפאות בעיסוק, קלינאיות תקשורת  והידרותרפיסטים ממקצועות החינוך המיוחד, החינוך הגופני, הרפואה המשלימה, הספורט הטיפולי והדרכת השחיה. הצוות מוסמך ומנוסה בהידרותרפיה, מקבל הדרכה וליווי מקצועי צמוד ומשתתף בהכשרות מקצועיות מתקדמות. 

 צוות המרכז: 

 אילנית וייגנפלד-להב 

מנהלת המרכז ההידרותרפי 

הידרותרפיסטית במרכז משנת 1998. בעלת תואר שני במדעי החינוך הגופני במגמה למדעי ההתנהגות ולהיבטים פדגוגיים של הפעילות הגופנית , ותואר ראשון בחינוך גופני התמחות בחינוך מיוחד- חינוך גופני וספורט נכים מהמכללה לחינוך גופני ולספורט ע”ש זינמן במכון וינגייט. מרצה בקורסים בהידרותרפיה ובגישת הליוויק. חברה בוועד המנהל של ארגון ההליוויק העולמי. “כשקיבלתי את ניהול המרכז ההידרותרפי לידי , ידעתי שלא אוותר על היום בו אני נכנסת למים עם המטופלים שלי. זה היום שמזכיר לי בכל פעם מחדש למה אני כאן- כדי לחוות את ההצלחות הקטנות והגדולות, את ההישגים ואת הסיפוק האדיר מן ההתקדמות שלהם” 

אורה וייס – מזרחי 

הידרותרפיסטית משנת 2001 

בוגרת לימודי חינוך גופני בסמינר הקיבוצים, בעבר עסקתי בהוראת שחייה לאנשים עם נכויות במועדון הנכים “ספיבק“. מטפלת בכירה בשיאצו ומורה ליוגה. “המים הם סביבה טיפולית נהדרת. מבחינה פיזית, ביטול כוח המשיכה וההשפעה המרככת על המפרקים והפחתת הכאבים מאפשרים לאדם לבצע דברים גם במצבים של מוגבלות קשה. מעבר לכך, במים ישנו אלמנט רגשי בו האדם חש עטוף ומוגן בתחושה המנחמת של המים. למים יש השפעה עמוקה עלינו כבני אדם”. 

אורית פישר 

פיזיותרפיסטית והידרותרפיסטית 

פיזיותרפיסטית נוירו-התפתחותית משנת 1986 והידרותרפיסטית במרכז ההידרותרפי בבית איזי שפירא. מומחית באבחון והערכת תינוקות וילדים והדרכת הורים. מרצה בקורסי ההידרותרפיה של בית איזי שפירא בנושא התפתחות טיפוסית וליקויים התפתחותיים. “המים מהווים סביבה מצוינת ללמידה מוטורית עם משוב תחושתי מיידי. הלמידה המוטורית מתבצעת מתוך הנאה. הערך המוסף הינו העצמאות במים שתשמש את הילד לאורך כל חייו”. 

 אורית פתאל 

הידרותרפיסטית משנת 2004 

בעלת תואר ראשון בחינוך גופני עם התמחות בשיקום נכים מהמכללה לחינוך גופני ולספורט ע”ש זינמן במכון וינגייט. מורה לחינוך גופני בבית הספר לחינוך מיוחד בבית איזי שפירא, מדריכת פעילות פעוטות במים ומדריכת שחייה. מרצה בקורסי ההידרותרפיה, הפעלת תינוקות במים והפעילות הגופנית המותאמת במכון טרמפ “למים יש תכונות מרפאות ומרגיעות שאינן קיימות ביבשה. זהו עולם מרגיע, המאפשר לבצע דברים שאינם אפשריים ביבשה, ומעבר לכך, להביע רגש ולהגיע לחיבור בין הגוף והנפש”. 

 איילת ברנד 

פיזיותרפיסטיתהידרותרפיסטית ומורה לשיטת אלכסנדר 

מתמחה בשיקום נוירולוגי מבוגרים. “המים עבורי זוהי סביבה שמאפשרת לאדם לנוע באופן שונה ממה שהוא רגיל ביבשה. לנוע בפחות מאמץ וכאב, ובעזרת התנסות זו לשפר את תפקודו מחוץ למים”. 

 אילה פרידמן 

מנהלת אדמיניסטרטיבית במרכז ההידרותרפי 

מנהלת אדמיניסטרטיבית במרכז ההידרותרפי ונמצאת בו משנת 1995. בוגרת לימודי הנדסת ייצור ממכללת שנקר. בוגרת קורס ההידרותרפיה הראשון של בית איזי שפירא. “תמיד רציתי להגיע לעבוד בבית איזי שפירא בעקבות כל מה ששמעתי על המקום. אני אוהבת את הקשר עם הלקוחות ועם הצוות ומרגישה כי אני תורמת בעבודתי”. 

 איתן גלוסקא 

מציל ומפעיל בריכה במרכז ההידרותרפי 

עובד בבית איזי שפירא מזה שלוש שנים בתחום התפעול. מציל ומפעיל בריכה במרכז ההידרותרפי משנת 2011. בעל תואר ראשון במנהל עסקים משנת 2000. בעברי 30 שנות שירות בצה”ל כקצין לוגיסטיקה במנהל תשלומים. נשוי ואב לשלושה ילדים. “אני מתחבר למקום ולילדים ומקבל סיפוק אישי מן התרומה שלי במערך הגנים ובית הספר. במרכז ההידרותרפי אני חלק מן הצוות. העבודה פה נותנת לי כוח וסיפוק, אני פשוט נהנה לעבוד כאן”. 

אסנת ריז’י 

אחראית מקצועית תחום הידרותרפיה  

הידרותרפיסטית משנת 2002, מטפלת ג’הארהמדריכת שחייה, מדריכה לשחיית תינוקות ומדריכה להתעמלות במים. בעלת ניסיון בשילוב של הידרותרפיה, שחייה טיפולית, שחיית תינוקות והתעמלות במים במסגרות טיפוליות כוללניות של טיפול ושיקום. “אני חווה את התועלת שבטבילה במים ובשחייה ככלי לטיפול עוצמתי ומנסה לעזור לאחרים ליהנות מהאיכות הזו גם בחייהם שלהם”. 

 דבורה שיכורי 

הידרותרפיסטית משנת 2009 

מדריכת פעילות פעוטות במיםמדריכת שחייה ומנתחת התנהגותבוגרת תואר ראשון מדעי הרוח והחברה. “מגיל קטן אני זוכרת את עצמי במים – זהו המקום הטבעי שלי. כמי שנושא גוף האדם ופעולתו עניין אותה תמיד, מבחינתי זהו השילוב המושלם”. 

 הגר גוטמן 

הידרותרפיסטית משנת 1999 

בעלת תואר ראשון בביולוגיה ימית, מדריכת שחיית תינוקות,מטפלת וואטסו ומורה מוסמכת לוואטסו. מרצה בקורסי הידרותרפיה “מגיל צעיר מאוד, המים היו בשבילי מדיום משחרר ומאפשר, עוזר להתגבר על פחדים וקשיים. השאיפה שלי בטיפול היא להעביר את התחושות האלו אל המטופלים, ולעזור להם להנות מקסם המים”. 

 יורי מונדרוס 

מציל ומפעיל בריכה 

מציל ומפעיל בריכה משנת 2004. בוגר תואר שני בהנדסת אלקטרוניקה ומדריך מועדוני בריאות וכושר. נשוי ואב לשלושה ילדים. “אני אוהב את העבודה שלי כאן ואת האנשים “. 

 יעל הולנדר ג’יאמי 

פיזיותרפיסטית והידרותרפיסטית 

מטפלת וואטסו משנת 2004 עובדת במרכז ההידרותרפי בבית איזי שפירא משנת 2010 “המים עבורי הם חלק בלתי נפרד מהטיפול והשיקום, העבודה במים החמים מאפשרת ויוצרת סביבה תומכת, שלווה ונינוחה ועוזרת בשמירה על שיווי משקל נפשי ופיזי כאחד “. 

 יעל יושעי 

מרפאה בעיסוק והידרותרפיסטית משנת 1999 

מרפאה בעיסוק והידרותרפיסטית במרכז ההידרותרפי בבית איזי שפירא. רכזת לימודי הידרותרפיה וסנוזלן בבית איזי שפירא. מרצה בקורסי הידרותרפיה ומומחית בגישת הליוויק. “כמרפאה בעיסוק , אני מאמינה כי המים מהווים סביבה נפלאה לטיפול. הם מאפשרים ליצור סביבה תחושתית העונה על הצורך הייחודי של כל מטופל. אני נהנית מחדש בכל פעם לראות ילד מגלה את המים ואת היכולות שהוא מגלה בעצמו דרכם”. 

לירז קדוש 

קלינאית תקשורת והידרותרפיסטית 

קלינאית תקשורת (B.A) ובוגרת התכנית להתפתחות הילד באוניברסיטת חיפה (M.A). הידרותרפיסטית במרכז ההידרותרפי בבית איזי שפירא משנת 2011. רכזת תחום תקשורת, שפה, דיבור ותקשורת תומכת וחליפית (תת”ח) בטיפולים במים לכלל הגילאים. “אני מאמינה כי המים מהווים סביבה מכילה ועוטפת ומספקים מגוון רחב של תחושות בעוצמות שונות הניתנות לויסות. ההנאה הרבה שניתן להפיק מהשהייה במים, ו”גובה העיניים” השווה של המטפל והמטופל מאפשרים בסיס והזדמנות לפיתוח קשר ותקשורת הדדית”. 

 מורן מאור 

הידרותרפיסטית משנת 2006 

בוגרת תואר ראשון בחינוך וסוציולוגיה – אנתרופולוגיה באוניברסיטה העברית בירושלים. מדריכת פעילות תינוקות במים ומדריכת שחייה, מתורגמנית לשפת הסימנים “מגיל צעיר שחיתי ואהבתי את המים. מהיכרותי עם ילדים עם צרכים מיוחדים גיליתי את תחושת המסוגלות והביטחון שנוצרה אצלם במים. הגעתי למים כדי להמשיך ולגלות אצל אותם ילדים את תחושת האושר הנוצרת בסביבה זו. מבחינתי משפט כמו “תראי, אני מצליח! יכול לעשות הכל“. 

 מרב הדר-פרומר 

פיזיותרפיסטית והידרותרפיסטית 

פיזיותרפיסטית (MScPTוהידרותרפיסטית בכירה. מרצה בכירה בגישת הליוויק וחברה בועדת ההכשרות (Education Comity) של ארגון ההליוויק העולמי. לשעבר מנהלת המרכז ההידרותרפי של בית איזי שפירא. התמחות בטיפולים נוירולוגיים ושיקום ילדים., מומחית בטכניקת באד ראגאז. מרצה בקורסי הידרותרפיה, קורסי הליוויק, ובאד ראגאז מזה 12 שנה. 

 עדי עמי-עד 

אחראית תחום הקשר עם קופות החולים במרכז ההידרותרפי 

פיזיותרפיסטית משנת 2008 והידרותרפיסטית משנת 2010, מדריכת פילאטיס. “דרך המים הגעתי ללימודי הפיזיותרפיה. רציתי תמיד לשלב בין המים, הרפואה והספורט, ובהידרותרפיה מצאתי את השילוב בין כולם”. 

 עידית שטרן 

מזכירה במרכז ההידרותרפי 

מזכירה במרכז ההידרותרפי. בוגרת לימודי הנהלת חשבונות. אמא לשלושה ילדים מקסימים. “האווירה כאן חמה ומשפחתית. אני נהנית מן העבודה מול הצוות ומול הלקוחות. העבודה היא דינמית ולא משעממת לרגע”. 

 ענתי דור – אקשטין 

מדריכת שחייה ומדריכת פעילות פעוטות במים 

מדריכת שחייה ומדריכת פעילות פעוטות במים משנת 2008. בוגרת לימודי חינוך גופני במגמת פעילות גופנית לקשישים מהמכללה לחינוך גופני ולספורט ע”ש זינמן במכון וינגייט ומדריכת פילאטיס מכשירים. מדריכת ספורט בבית פרוטיאה בהרצליה. “אני אוהבת את העבודה עם הילדים, נהנית לראות את ההתקדמות, לראות ילד שפתאום מצליח ואת האושר על פניו. כיף לי עם הצוות של המרכז ההידרותרפי.” 

תמר לוי 

פיזיותרפיסטית והידרותרפיסטית

פיזיותרפיסטית משנת 1986,הידרותרפיסטית במרכז ההידרותרפי בבית איזי שפירא משנת 2000 עובדת במכון לפיזיותרפיה שרותי בריאות כללית משנת 1987 . התמחות עיקרית: טיפול בעקמת אידיופטית לפי שיטת שרוט נשואה+4 ילדים מקסימים . “שהגעתי לבריכה בבית איזי שפירא לפני 13 שנה התאהבתי במים,במקום ובאנשים. אין מקום חם, משפחתי ונותן כמו בית איזי שפירא והמרכז ההידרותרפי במיוחד היתרון של הטיפול במים שהוא משלים הרבה טיפולים ש”נתקעו” מחוץ למים ונותן לי אפשרויות מגוונות לביטוי עצמי” . 

אינה פרקש 

פיזיותרפיסטית והידרותרפיסטית  

איגור גלובייב 

מדריך שחיה 

אגמית חבשוש 

מדריכה לשחיית תינוקות 

אורית כץ קרדו 

הידרותרפיסטית ומטפלת וואטסו 

אילן קולקה 

הידרותרפיסט ומדריך שחיה 

דבורה אולרייך וולטוך 

פיזיותרפיסטית והידרותרפיסטית 

 שירה דרייליך 

הידרותרפיסטית, מדריכת שחיה ומדריכת שחיית תינוקות.  

 ברוך דגן 

הידרותרפיסט ומדריך שחיה 

 אסנת שרייר 

מזכירת המרכז ההידרותרפי 

אביגייל כהנא 

הידרותרפיסטית ומדריכת שחיה 

הדר מור 

פיזיותרפיסטית והידרותרפיסטית 

 מוריה כהן 

פייזותרפיסטית והידרותרפיסטית 

טניה טומסוב 

הידרותרפיסטית ומדריכת שחיית תינוקות 

 מרק גלפנד 

מדריך שחיה 

 נועה צפתי 

הידרותרפיסטית, מדריכת שחיה, מדריכת שחיית תינוקות, מורה להתעמלות במים 

 עידו שפירא 

פיזיותרפיסט, הידרותרפיסט ומאמן שחיה 

 קינן נבות 

הידרותרפיסט 

 רונית רז גרטנר 

פיזיותרפיסטית והידרותרפיסטית 

 שני זכאי שני 

פיזיותרפיסטית והידרותרפיסטית 

 שלי רובין גנאל 

הידרותרפיסטית, מדריכת שחיה ושחיית תינוקות 

 

למידע נוסף: 09-7701205 או במייל :  swim@beitissie.org.il 

 

 • אילנית וייגנפלד-להב
  מנהלת המרכז ההידרותרפי
  הידרותרפיסטית במרכז משנת 1998. בעלת תואר שני במדעי החינוך הגופני במגמה למדעי ההתנהגות ולהיבטים פדגוגיים של הפעילות הגופנית , ותואר ראשון בחינוך גופני התמחות בחינוך מיוחד- חינוך גופני וספורט נכים מהמכללה לחינוך גופני ולספורט ע"ש זינמן במכון וינגייט. מרצה בקורסים בהידרותרפיה ובגישת הליוויק. חברה בוועד המנהל של ארגון ההליוויק העולמי. "כשקיבלתי את ניהול המרכז ההידרותרפי לידי , ידעתי שלא אוותר על היום בו אני נכנסת למים עם המטופלים שלי. זה היום שמזכיר לי בכל פעם מחדש למה אני כאן- כדי לחוות את ההצלחות הקטנות והגדולות, את ההישגים ואת הסיפוק האדיר מן ההתקדמות שלהם"
 • אינה פרקש
 • אבי דורי
  הידרותרפיסט ומדריך שחייה
 • אורה וייס - מזרחי
  פיזיותרפיסטית והידרותרפיסטית
  בוגרת לימודי חינוך גופני בסמינר הקיבוצים, הידרותרפיסטית משנת 2001. בעבר עסקתי בהוראת שחייה לאנשים עם נכויות במועדון הנכים "ספיבק". מטפלת בכירה בשיאצו ולומדת כעת הוראת יוגה. "המים הם סביבה טיפולית נהדרת. מבחינה פיזית, ביטול כוח המשיכה וההשפעה המרככת על המפרקים והפחתת הכאבים מאפשרים לאדם לבצע דברים גם במצבים של מוגבלות קשה. מעבר לכך, במים ישנו אלמנט רגשי בו האדם חש עטוף ומוגן בתחושה המנחמת של המים. למים יש השפעה עמוקה עלינו כבני אדם".
 • אורית פישר
  פיזיותרפיסטית והידרותרפיסטית
  פיזיותרפיסטית נוירו-התפתחותית משנת 1986 והידרותרפיסטית במרכז ההידרותרפי בבית איזי שפירא. מומחית באבחון והערכת תינוקות וילדים והדרכת הורים. מרצה בקורסי ההידרותרפיה של בית איזי שפירא בנושא התפתחות טיפוסית וליקויים התפתחותיים. "המים מהווים סביבה מצוינת ללמידה מוטורית עם משוב תחושתי מיידי. הלמידה המוטורית מתבצעת מתוך הנאה. הערך המוסף הינו העצמאות במים שתשמש את הילד לאורך כל חייו".
 • אורית פתאל
  הידרותרפיסטית
  בעלת תואר ראשון בחינוך גופני עם התמחות בשיקום נכים מהמכללה לחינוך גופני ולספורט ע"ש זינמן במכון וינגייט. הידרותרפיסטית משנת 2004. מדריכת פעילות פעוטות במים ומדריכת שחייה. רכזת קורס ההידרותרפיה של מכללת "אורות", מרצה בקורסי ההידרותרפיה של בית איזי שפירא ומדריכת תוכניות ח"ן. "למים יש תכונות מרפאות ומרגיעות שאינן קיימות ביבשה. זהו עולם מרגיע, המאפשר לבצע דברים שאינם אפשריים ביבשה, ומעבר לכך, להביע רגש ולהגיע לחיבור בין הגוף והנפש".
 • איגור גלובייב
 • איילת ברנד
  פיזיותרפיסטית והידרותרפיסטית
  פיזיותרפיסטית , הידרותרפיסטית ומורה לשיטת אלכסנדר. מתמחה בשיקום נוירולוגי מבוגרים. "המים עבורי זוהי סביבה שמאפשרת לאדם לנוע באופן שונה ממה שהוא רגיל ביבשה. לנוע בפחות מאמץ וכאב, ובעזרת התנסות זו לשפר את תפקודו מחוץ למים".
 • אילה פרידמן
  מנהלת אדמיניסטרטיבית במרכז ההידרותרפי
  מנהלת אדמיניסטרטיבית במרכז ההידרותרפי ונמצאת בו משנת 1995. בוגרת לימודי הנדסת ייצור ממכללת שנקר. בוגרת קורס ההידרותרפיה הראשון של בית איזי שפירא. "תמיד רציתי להגיע לעבוד בבית איזי שפירא בעקבות כל מה ששמעתי על המקום. אני אוהבת את הקשר עם הלקוחות ועם הצוות ומרגישה כי אני תורמת בעבודתי".
 • איתן גלוסקא
  מציל ומפעיל בריכה במרכז ההידרותרפי
  עובד בבית איזי שפירא מזה שלוש שנים בתחום התפעול. מציל ומפעיל בריכה במרכז ההידרותרפי משנת 2011. בעל תואר ראשון במנהל עסקים משנת 2000. בעברי 30 שנות שירות בצה"ל כקצין לוגיסטיקה במנהל תשלומים. נשוי ואב לשלושה ילדים. "אני מתחבר למקום ולילדים ומקבל סיפוק אישי מן התרומה שלי במערך הגנים ובית הספר. במרכז ההידרותרפי אני חלק מן הצוות. העבודה פה נותנת לי כוח וסיפוק, אני פשוט נהנה לעבוד כאן".
 • אסנת ריז'י
  הידרותרפיסטית
  אחראית מקצועית , הידרותרפיסטית משנת 2002, מדריכת שחייה, מדריכה לשחיית תינוקות ומדריכה להתעמלות במים. בעלת ניסיון בשילוב של הידרותרפיה, שחייה טיפולית, שחיית תינוקות והתעמלות במים במסגרות טיפוליות כוללניות של טיפול ושיקום. "אני חווה את התועלת שבטבילה במים ובשחייה ככלי לטיפול במגבלות שלי עצמי ומנסה לעזור לאחרים להנות מהאיכות הזו גם בחייהם שלהם".
 • גל עדוט - עדני
  הידרותרפיסטית
  הידרותרפיסטית משנת 2010, מדריכת פעילות פעוטות במים ומדריכת שחייה. אמא לשני ילדים מהממים. "במשך שנים רבות חייתי למען סופי השבוע בהם צללתי. אהבתי את תחושת השקט והיופי שבמים. בעקבות כאבי גב ומתח רב במהלך הריוני השני טופלתי בווטסו והתאהבתי ביכולת של המים להעניק לי הקלה ושלווה, ולכן בחרתי לעשות שינוי משמעותי ולפנות ללימודי הידרותרפיה. במים לא רואים את הקושי והלקות אלא את היכולת".
 • דבורה שיכורי
  הידרותרפיסטית
  הידרותרפיסטית משנת 2009, מדריכת פעילות פעוטות במים ומדריכת שחייה. סטודנטית למדעי הרוח והחברה באוניברסיטה הפתוחה עם התמחות בקרימינולוגיה. "מגיל קטן אני זוכרת את עצמי במים – זהו המקום הטבעי שלי. כמי שנושא גוף האדם ופעולתו עניין אותה תמיד, מבחינתי זהו השילוב המושלם".
 • הגר גוטמן
  הידרותרפיסטית
  בעלת תואר ראשון בביולוגיה ימית הידרותרפיסטית במרכז ההידרותרפי בבית איזי שפירא משנת 1999. מרכזת את הקורס להכשרת מדריכים להפעלת פעוטות במים, ביחידה ללימודי הידרותרפיה בבית איזי שפירא. מרצה בקורסי הידרותרפיה ומורה לווטסו. "מגיל צעיר מאוד, המים היו בשבילי מדיום משחרר ומאפשר, עוזר להתגבר על פחדים וקשיים. השאיפה שלי בטיפול היא להעביר את התחושות האלו אל המטופלים, ולעזור להם להנות מקסם המים".
 • אגמית חבשוש
 • יורי מונדרוס
  מציל ומפעיל בריכה
  מציל ומפעיל בריכה משנת 2004. בוגר תואר שני בהנדסת אלקטרוניקה ומדריך מועדוני בריאות וכושר. נשוי ואב לשלושה ילדים. "אני אוהב את העבודה שלי כאן ואת האנשים ".
 • יניב לוי
  הידרותרפיסט ורכז שחייה
  רכז השחייה ושחיית תינוקות בבית איזי שפירא. מאמן נבחרת השחייה של בית איזי שפירא המשתתפת בתחרויות ארציות ובינ"ל במסגרת שחיית הנכים וספיישל אולימפיקס. הידרותרפיסט, במרכז ההידרותרפי בבית איזי שפירא משנת 1999. מרצה בקורסי הידרותרפיה בבית איזי שפירא ובמסגרות נוספות. " אני מאמין כי המים מאפשרים ליצור סביבה העצמה אישית הן למטופל והן למשפחתו".
 • יעל הולנדר ג'יאמי
  פיזיותרפיסטית הידרותרפיסטית ומטפלת וואטסו משנת 2004 עובדת במרכז ההידרותרפי בבית איזי שפירא משנת 2010 "המים עבורי הם חלק בלתי נפרד מהטיפול והשיקום, העבודה במים החמים מאפשרת ויוצרת סביבה תומכת, שלווה ונינוחה ועוזרת בשמירה על שיווי משקל נפשי ופיזי כאחד ".
 • יעל יושעי
  מרפאה בעיסוק והידרותרפיסטית
  מרפאה בעיסוק והידרותרפיסטית במרכז ההידרותרפי בבית איזי שפירא משנת 1999. רכזת לימודי הידרותרפיה בבית איזי שפירא. מרצה בקורסי הידרותרפיה ובגישת הליוויק. מנהלת פורום הידרותרפיה ב ynet. "כמרפאה בעיסוק , אני מאמינה כי המים מהווים סביבה נפלאה לטיפול. הם מאפשרים ליצור סביבה תחושתית העונה על הצורך הייחודי של כל מטופל. אני נהנית מחדש בכל פעם לראות ילד מגלה את המים ואת היכולות שהוא מגלה בעצמו דרכם".
 • ליאת זיוון
  פיזיותרפיסטית והידרותרפיסטית
  פיזיותרפיסטית והידרותרפיסטית משנת 2006. הידרותרפיסטית בבית איזי שפירא משנת 2009. עובדת במרכז לגיל הרך בבית איזי שפירא. נשואה ואמא ל 2 קטנטנים... "מבחינתי, השילוב בין העבודה ביבשה ובמים הוא אידיאלי ומניב תוצאות מירביות עם ילדים ומבוגרים. סביבת המים ייחודית ומספקת התנסויות מוטוריות מגוונות למטפל ולמטופל כאחד."
 • לירז קדוש
  קלינאית תקשורת והידרותרפיסטית
  קלינאית תקשורת (B.A) ובוגרת התכנית להתפתחות הילד באוניברסיטת חיפה (M.A). הידרותרפיסטית במרכז ההידרותרפי בבית איזי שפירא משנת 2011. רכזת תחום תקשורת, שפה, דיבור ותקשורת תומכת וחליפית (תת"ח) בטיפולים במים לכלל הגילאים. "אני מאמינה כי המים מהווים סביבה מכילה ועוטפת ומספקים מגוון רחב של תחושות בעוצמות שונות הניתנות לויסות. ההנאה הרבה שניתן להפיק מהשהייה במים, ו"גובה העיניים" השווה של המטפל והמטופל מאפשרים בסיס והזדמנות לפיתוח קשר ותקשורת הדדית".
 • מורן מאור
  הידרותרפיסטית
  הידרותרפיסטית משנת 2006. בוגרת תואר ראשון בחינוך וסוציולוגיה – אנתרופולוגיה באוניברסיטה העברית בירושלים. מדריכת פעילות תינוקות במים ומדריכת שחייה. אחראית על תיאום הטיפולים מול בית הספר, רכזת פעילות המתנדבים במרכז ההידרותרפי ומדריכה בתוכניות ח"ן בנושא הטיפול ההידרותרפי. "מגיל צעיר שחיתי ואהבתי את המים. מהיכרותי עם ילדים עם צרכים מיוחדים גיליתי את תחושת המסוגלות והבטחון שנוצרה אצלם במים. הגעתי למים כדי להמשיך ולגלות אצל אותם ילדים את תחושת האושר הנוצרת בסביבה זו. מבחינתי משפט כמו "תראי, אני מצליח! יכול לעשות הכל".
 • אורי מילשטיין
 • מיכל רחאנה
  מזכירה במרכז ההידרותרפי
  מזכירה במרכז ההידרותרפי משנת 1999. בעלת תעודת הוראה וחינוך לגיל הרך. בוגרת לימודי שפות ותולדות האמנות מאוניברסיטת תל אביב. אם לשניים. "אני אוהבת את העבודה מול הלקוחות ונהנית מן הקשר האנושי. האווירה בצוות היא משפחתית ונעימה".
 • מרב הדר-פרומר
  פיזיותרפיסטית והידרותרפיסטית
  פיזיותרפיסטית (MScPT) והידרותרפיסטית בכירה. מרצה בכירה בגישת הליוויק וחברה בועדת ההכשרות (Education Comity) של ארגון ההליוויק העולמי. לשעבר מנהלת המרכז ההידרותרפי של בית איזי שפירא. התמחות בטיפולים נוירולוגיים ושיקום ילדים., מומחית בטכניקת באד ראגאז. מרצה בקורסי הידרותרפיה, קורסי הליוויק, ובאד ראגאז מזה 12 שנה.
 • אורית כץ קרדו
  הידרותרפיסטית ומדריכת שחייה
 • אילן קולקה
  הידרותרפיסט
 • אירית שפיר
  הידרותרפיסטית
 • אלון ברכה
  הידרותרפיסט
  פיזיותרפיסטית, והידרותרפיסטית משנת 2003. מטפלת ווטסו. "מגיל צעיר הייתי במים כשחיינית ועבדתי עם ילדים עם צרכים מיוחדים. איזי שפירא הוא המקום בו אני עובדת בשביל ללמוד ובשביל לתת מן הידע שלי למען המטופלים".
 • עדי עמי-עד
  פיזיותרפיסטית והידרותרפיסטית
  פיזיותרפיסטית משנת 2008 והידרותרפיסטית משנת 2010, מדריכת פילאטיס. "דרך המים הגעתי ללימודי הפיזיותרפיה. רציתי תמיד לשלב בין המים, הרפואה והספורט, ובהידרותרפיה מצאתי את השילוב בין כולם".
 • אסנת שרייר
  הידרותרפיסטית
 • עידית שטרן
  מזכירה במרכז ההידרותרפי
  מזכירה במרכז ההידרותרפי. בוגרת לימודי הנהלת חשבונות. אמא לשלושה ילדים מקסימים. "האווירה כאן חמה ומשפחתית. אני נהנית מן העבודה מול הצוות ומול הלקוחות. העבודה היא דינמית ולא משעממת לרגע".
 • ברוך דגן
 • גל יונגלסון
  הידרותרפיסטית ומדריכת שחייה
 • ענתי דור - אקשטין
  מדריכת שחייה ומדריכת פעילות פעוטות במים
  מדריכת שחייה ומדריכת פעילות פעוטות במים משנת 2008. בוגרת לימודי חינוך גופני במגמת פעילות גופנית לקשישים מהמכללה לחינוך גופני ולספורט ע"ש זינמן במכון וינגייט ומדריכת פילאטיס מכשירים. מדריכת ספורט בבית פרוטיאה בהרצליה. "אני אוהבת את העבודה עם הילדים, נהנית לראות את ההתקדמות, לראות ילד שפתאום מצליח ואת האושר על פניו. כיף לי עם הצוות של המרכז ההידרותרפי."
 • דבורה אולרייך וולטוך
  הידרותרפיסט
 • דניאל קנולר
  הידרותרפיסט
 • שירה דריילך
 • תמר לוי
  הידרותרפיסטית
  פיזיותרפיסטית משנת 1986,הידרותרפיסטית במרכז ההידרותרפי בבית איזי שפירא משנת 2000 עובדת במכון לפיזיותרפיה שרותי בריאות כללית משנת 1987 . התמחות עיקרית: טיפול בעקמת אידיופטית לפי שיטת שרוט נשואה+4 ילדים מקסימים . "שהגעתי לבריכה בבית איזי שפירא לפני 13 שנה התאהבתי במים,במקום ובאנשים. אין מקום חם, משפחתי ונותן כמו בית איזי שפירא והמרכז ההידרותרפי במיוחד היתרון של הטיפול במים שהוא משלים הרבה טיפולים ש"נתקעו" מחוץ למים ונותן לי אפשרויות מגוונות לביטוי עצמי" .