צוות המרכז הטכנולוגי פועל להביא לשוק פתרונות טכנולוגיים מתוך צרכים שעולים בשטח. פעילות זו נעשית על ידי פיתוח אפליקציות ייעודיות, ליווי וייעוץ להנגשת אפליקציות עפ”י עקרונות העיצוב האוניברסלי (STEB BY STEP), כמו גם ליווי פיתוח מוצרים מסוגים שונים.

 פיתוח אפליקציות בשיתוף עם מעבדות סאפ ישראל

מרכז הפיתוח מעבדות SAP בישראל יחד עם המרכז לייעוץ טכנולוגי של בית איזי שפירא, פיתחו במשותף מספר אפליקציות כמענה לצרכים שעלו מן השטח. אנשי המקצוע בבית איזי שפירא מעלים את הצרכים ומלווים את תהליך הפיתוח בייעוץ מקצועי, וצוות הפיתוח של סאפ נותן את המענה הטכנולוגי של פיתוח האפליקציה.

 

 

IssieBoard – מקלדת וירטואלית לאנשים עם מוגבלויות בשיתוף עם SAP

אפליקציה המשמשת כמקלדת וירטואלית לאנשים עם מוגבלות. אפליקציית IssieBoard מיועדת לשימוש באייפד והיא פותחה עבור ילדים ומבוגרים עם מוגבלות ברמות שונות כגון לקויות למידה, לקויות ראיה, מוגבלות שכלית התפתחותית ועוד. המקלדת מותאמת למערכת ההפעלה iOS המותאמת למכשיר האייפד, ותאפשר לילדים ומבוגרים עם מוגבלות להשתמש בקלות, בכל הפעולות באייפד הדורשות שימוש במקלדת בשפה העברית.

להורדת האפליקציה מהאפסטור

לפוסט על IssieBoard בבלוג שלנו

אפליקציה ליצירת לוחות תקשורת 

אפליקציה ליצירת לוחות תקשורת. האפליקציה מיועדת למשתמשים שמתחילים את דרכם בעולם התקשורת התומכת והחלופית (תת”ח) וזקוקים להתנסות בלוח תקשורת מותאם אישית.  צוות המרכז הטכנולוגי ליווה את המפתח, שרוני הירש, משלב האיפיון, דרך הפיתוח והגדרת ה- Features ועד להעלאת האפליקציה לאוויר. שדרוגים נוספים מתוכננים  בקרוב.

סדרת אפליקציות חינוכיות ומהנות מבית Step by Step EdTech Studio

מתן ייעוץ מקצועי בנושא הנגשה של סדרת אפליקציות חינוכיות ומהנות מבית Step by Step EdTech Studio. מדובר בפרויקט ייחודי ובמודל פורץ דרך שכן האפליקציות האלו מיועדות לכו….לם – ילדים עם ובלי מוגבלות, ומבוגרים, ומבוססות על גישת העיצוב האוניברסלי/עיצוב מכליל.

http://www.sbs-edtech.com/

לפוסט על Step by Step בבלוג שלנו

Dreidelit: אפליקציה חדש לכבוד החנוכה!

אפליקציית Dreidelit מאפשרת לסובב סביבון בלחיצה קלה על המסך. האפליקציה מתאימה למסך מגע עם מערכת הפעלה של אנדרואיד והיא נוצרה בשיתוף פעולה עם “כרמל 6000“, המייצרים פתרונות טכנולוגיים לאתגרים חברתיים.