השקת “קרן הזדמנות חדשה – ע”ש ג’רלד בלקמן”

תאריך עדכון: 29 באוקטובר 2013

בבית איזי שפירא ברעננה נערך ערב מרגש לזכרו של ג’רלד בלקמן, שהיה ממייסדי בית איזי שפירא, חבר הוועד המנהל ויו”ר ועדת הביקורת.

בערב השתתפו ברנדה רעייתו , בניו, נכדיו, בני משפחה, חבריו הקרובים ואנשי צוות מבית איזי שפירא, אשר העלו זיכרונות על ג’רלד – בעל, אבא וסבא אוהב ומסור ,חבר נאמן ומנטור מבריק.

בנו נדב וגיסו רלף מילר הנעימו את הערב עם קטעי נגינה.

בערב זה הושקה ‘קרן הזדמנות חדשה‘ לילדי בית איזי שפירא, המבטאת את אחד מערכי הליבה של הארגון ואת ה’אני מאמין ‘של ג’רלד בלקמן:

לכל אדם הזכות לקבל את הטיפול הטוב ביותר הדרוש לו, גם אם ידה של משפחתו אינה משגת לממן אותו.

במסגרת זו מעניקה הקרן סיוע ותמיכה למאות משפחות הנדרשות לשירותים השונים בבית איזי שפירא: פעילות במסגרות היום השיקומיות של בית איזי שפירא, טיפולי שיניים, טיפולים ממקצועות הרפואה כהידרותרפיה, קלינאות תקשורת וכד’, טיפולי תמיכה רגשית למטופל ולמשפחתו ועוד.

הקרן ממומנת כולה בעזרת תרומות מהקהילה.

ברנדה בלקמן עם נעמי סטוצ'ינר

ברנדה בלקמן עם נעמי סטוצ’ינר

 

יום עיון בנושא “זהות, עבודה ואהבה”

מרכז מרופין לקריירה ובית איזי שפירא מזמינים אתכם ליום עיון בנושא “זהות, עבודה ואהבה” . במסגרת יום העיון יושק ספרו של ד”ר בני הוזמי “זהות של מסוגלות”. נשמח לראותכם! הזמנה ב-PDF להרשמה לחץ

אירוע גאלה לציון 40 שנה (+1) לבית איזי שפירא – במסגרת תערוכתה של יאיואי קוסאה במוזיאון תל אביב לאומנות

אירוע גאלה לציון 40 שנה (+1) לבית איזי שפירא – במסגרת תערוכתה של יאיואי קוסאה במוזיאון תל אביב לאומנות

“זר של אהבה ראיתי ביקום” יאיואי קוסאמה איזו זכות גדולה לציין 40 שנות פעילות (+ 1) במסגרת תערוכתה של קוסאמה ב- מוזיאון תל אביב לאמנות – Tel Aviv Museum of Art. קוסאמה מתמודדת נפש מזה עשרות שנים, מייצגת היטב את החזון של בית איזי שפירא השם במרכז את היכולת של […]

“בוחרת להיות” – סיפורה מעורר ההשראה של עדי כהן ציזנר

16.9.20

0  תגובות