השבוע צויין בעולם – יום ההליכה הבינלאומי – וגם אצלנו :)

תאריך עדכון: 10 בנובמבר 2019

יום ההליכה העולמי חל מדי שנה ב-26 באוקטובר. זו יוזמה של הארגון הבינלאומי TAFISA, שמטרתה לעודד פעילות גופנית באמצעות הליכה שהיא הספורט השכיח בקרב האוכלוסייה והיא אפשרית לכולם.

בבית איזי שפירא אורגן על ידי צוות בית הספר יום מיוחד שבו יצאו הילדים להליכה בחורשה מלווים בצוות, בכיתה המשלבת של בית ספר “מרחב”, חברים מביס מיתרים, הורים ואנשי צוות מחלקות שונות בבית איזי שפירא. ההליכה בחורשה לוותה במוסיקה קצבית, שילוט מרחקי ההליכה וכמובן עידוד וצהלות.

בנוסף להליכה החוויתית הועברו תכני לימוד על משמעות של הליכה ובכלל פעילות ספורטיבית בחיינו ולקינוח היום נערך שולחן במבואה עם תכולה של  ירקות ופירות חתוכים , בכל זאת אנחנו מדברים על אורח חיים בריא.

יום ההליכה הבינלאומי

1
7
6
4
9
5
Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
 
פותחים שנה… בהצלחה!

פותחים שנה… בהצלחה!

צוות מורות בית הספר שלנו מתרגשות ומצפות לבואכם! שנה טובה, פוריה ומוצלחת מבית איזי שפירא❤

משחה הקייץ של המרכז ההידרותרפי יצא לדרך!

משחה הקייץ של המרכז ההידרותרפי יצא לדרך!

המשחה השנתי במרכז ההידרותרפי בבית איזי שפירא הוזנק בנוכחותם של ראש עיריית רעננה מר חיים ברוידא והמנכ”לית היוצאת של בית איזי שפירא Jean Judes. כבכל שנה התרגשנו עד מאוד ונהנינו ממשחה איכותי ומהנה! ולא נשכח לפרגן לזוכה המדליה גיא ורטיקובסקי שניצח את המשחה – יישר כוח! משחה 2019 – הוזנק! המשחה השנתי במרכז […]

רשת 13: בוקר בריאות – ראיון עם פנינית לייבוביץ, איך שורדים את חופשת הקיץ עם ילדים בעלי הפרעות קשב וריכוז?

רשת 13: בוקר בריאות – ראיון עם פנינית לייבוביץ, איך שורדים את חופשת הקיץ עם ילדים בעלי הפרעות קשב וריכוז?

פנינית לייבוביץ, מטפלת במוזיקה ופסיכותרפיסטית ביחידה לטיפול רגשי בבית איזי שפירא – איך שורדים את חופשת הקיץ עם ילדים בעלי הפרעות קשב וריכוז?

0  תגובות