הסטודנטים שלנו – הכירו את אשכר!

תאריך עדכון: 30 ביולי 2019

אוהבים ספורט? מחפשים מקצוע עם משמעות? הכירו את אשכר – בעברה מהנדסת ורו”ח והיום סטודנטית בקורס פעילות גופנית מותאמת של מכון טראמפ בבית איזי שפירא.
לפני מספר שנים עברה אשכר תהליך אישי של שינוי, במהלכו החלה לעסוק בצורה אינטנסיבית בספורט ואף סיימה בהצלחה את התחרות המאתגרת של “אשת הברזל”!
אהבתה החדשה לספורט הביאה אותה לחפש תחום עיסוק שיאפשר לה להביא לידי ביטוי את יכולותיה הפיזיות, אך גם את יכולת הנתינה, ושמחת החיים שלה. במהלך חיפושיה נתקלה בקורס פעילות גופנית מותאמת של מכון טראמפ, שענה בדיוק לחיפוש שלה.
על הקורס היא מספרת- “היה לי מאוד מעניין, הגעתי ללא כל רקע והכל היה לי חדש וראשוני. המרצים היו מאוד מקצועיים, מעניינים וקשובים לכל נושא ועניין”.
את הסטאז’ במסגרת הקורס עשתה אשכר במרכז הספורט הטיפולי הבית של מרסלו
“בתחילה הסטאג’ היה מאוד מאתגר אך הליווי נתן לי ביטחון ואחרי מספר פעמים התחלתי להעביר לילדים אימונים. מאוד התחברתי לילדים ועם כל הקשיים שנלווים לעבודה כזו, לראות את ההתקדמות של הילדים שווה הכל.”
** בתמונה אשכר ביום ספורט עבור תלמידי ב’ס בית איזי שפירא
מעוניינות ומעוניינים לשמוע עוד על קורס פעילות גופנית מותאמת?רוצים להכיר את מגוון הקורסים שלנו? היכנסו לקישור, השאירו פרטים נחזור לספר לכם!
*הקורס בשיתוף היחידה לפיתוח מקצועי, אוניברסיטת בר אילן

 
הכוכבים של בית איזי שפירא⭐ הכירו את רחלי בלום, קלינאית תקשורת במעון היום השיקומי ובמרכז לטכנולוגיה מסייעת

הכוכבים של בית איזי שפירא⭐ הכירו את רחלי בלום, קלינאית תקשורת במעון היום השיקומי ובמרכז לטכנולוגיה מסייעת

הכירו את רחלי בלום, קלינאית תקשורת במעון היום השיקומי ובמרכז לטכנולוגיה מסייעת בבית איזי שפירא.

אבא של הדרי משנה מקצוע! צור מאיר החליט לשנות מקצועו לחינוך המיוחד ראו את סיפורו האישי בערוץ 13

אבא של הדרי משנה מקצוע! צור מאיר החליט לשנות מקצועו לחינוך המיוחד ראו את סיפורו האישי בערוץ 13

בראיון לתוכנית הבוקר פותחים יום, מספר צור מאיר, אביו של הדר המתוק שלמד השנה במעון היום השיקומי בבית איזי שפירא, את סיפורו האישי ומספר על החלטתו בעקבות כך לשנות את ייעודו המקצועי. ביום ראשון יכנס צור לתפקידו החדש כמורה בחינוך המיוחד לגילאי 10-11 ומאחל לכל תלמידיו שישתלבו בחברה, יובילו ויצליחו בכל […]

שנה חדשה – התחלה חדשה

שנה חדשה – התחלה חדשה

הורים לילדים הלומדים בבית ספר ובגנים יודעים שהשנה מתחילה בספטמבר, כשנפתחת שנת הלימודים. יש ילדים שכבר רוצים שהחופש הגדול יגמר, אחרים מוטרדים ממה יהיה ואיך יסתדרו בשנת הלימודים. אצל ילדים עם מוגבלויות שיעברו השנה מסגרת, ילדים שהיו בגן ויעברו לבית ספר, היו ביסודי ועוברים לחטיבה או פשוט עברו דירה, מעברים […]

0  תגובות