הסטודנטים שלנו – הכירו את אשכר!

תאריך עדכון: 30 ביולי 2019

אוהבים ספורט? מחפשים מקצוע עם משמעות? הכירו את אשכר – בעברה מהנדסת ורו”ח והיום סטודנטית בקורס פעילות גופנית מותאמת של מכון טראמפ בבית איזי שפירא.
לפני מספר שנים עברה אשכר תהליך אישי של שינוי, במהלכו החלה לעסוק בצורה אינטנסיבית בספורט ואף סיימה בהצלחה את התחרות המאתגרת של “אשת הברזל”!
אהבתה החדשה לספורט הביאה אותה לחפש תחום עיסוק שיאפשר לה להביא לידי ביטוי את יכולותיה הפיזיות, אך גם את יכולת הנתינה, ושמחת החיים שלה. במהלך חיפושיה נתקלה בקורס פעילות גופנית מותאמת של מכון טראמפ, שענה בדיוק לחיפוש שלה.
על הקורס היא מספרת- “היה לי מאוד מעניין, הגעתי ללא כל רקע והכל היה לי חדש וראשוני. המרצים היו מאוד מקצועיים, מעניינים וקשובים לכל נושא ועניין”.
את הסטאז’ במסגרת הקורס עשתה אשכר במרכז הספורט הטיפולי הבית של מרסלו
“בתחילה הסטאג’ היה מאוד מאתגר אך הליווי נתן לי ביטחון ואחרי מספר פעמים התחלתי להעביר לילדים אימונים. מאוד התחברתי לילדים ועם כל הקשיים שנלווים לעבודה כזו, לראות את ההתקדמות של הילדים שווה הכל.”
** בתמונה אשכר ביום ספורט עבור תלמידי ב’ס בית איזי שפירא
מעוניינות ומעוניינים לשמוע עוד על קורס פעילות גופנית מותאמת?רוצים להכיר את מגוון הקורסים שלנו? היכנסו לקישור, השאירו פרטים נחזור לספר לכם!
*הקורס בשיתוף היחידה לפיתוח מקצועי, אוניברסיטת בר אילן

 
קורונה- מחֵירוּם לשגרה –  פורום לבריאות/ صِحة בבית איזי שפירא מזמין אותך לסדרת מפגשי זום

קורונה- מחֵירוּם לשגרה – פורום לבריאות/ صِحة בבית איזי שפירא מזמין אותך לסדרת מפגשי זום

פורום לבריאות/ صِحة בבית איזי שפירא מזמין אותך לסדרת מפגשי זום בנושא “קורונה- מחֵירוּם לשגרה”   פורום לבריאות/ صِحة הינו קבוצה ארצית רב־נכותית ורב־תרבותית של מתנדבות ומתנדבים שמטרתה לקדם בריאות ואורח חיים של אנשים עם מוגבלות. הפורום מזמין אותך להשתתף בשני רבי־שיח שהוא יקיים בנושאים שונים הקשורים להסתגלות לשגרה החדשה […]

ממני אליכם – נעמי סטוצ’ינר לכל הצוות

ממני אליכם – נעמי סטוצ’ינר לכל הצוות

חברים יקרים ואהובים – הצוות של בית איזי שפירא, מחר, יום העצמאות ה-72 למדינת ישראל יתקיים טקס פרס ישראל. הבוקר מוקדם, נכנסתי לאוטו, בפעם הראשונה שנהגתי מאז ה-12 למרץ, לכיוון פארק חברים ובית איזי שפירא.  ראיתי בשמחה כמה מכוניות בחנייה של בית איזי שפירא, והפארק היה ריק – סימן לזמנים […]

חגיגה כפולה: נעמי סטוצ’ינר זוכת פרס ישראל ופרס רפפורט לשנת 2020

חגיגה כפולה: נעמי סטוצ’ינר זוכת פרס ישראל ופרס רפפורט לשנת 2020

  התרגשות של פעם ב-40 שנה ברכות חמות לנעמי סטוצ’ינר, המייסדת של בית איזי שפירא אשר התבשרה אתמול על זכייתה בפרס ישראל בתחום מפעל חיים. הידיעה המרגשת הזו הגיעה שעות ספורות לאחר שפורסם כי נעמי זכתה גם בפרס רפפורט על עשייה נשית פורצת דרך. שר החינוך, הרב רפי פרץ, הודיע […]

0  תגובות