הגיע הזמן לחופשה? כמה רעיונות נחמדים לטיולים נגישים בקייץ 2019

תאריך עדכון: 1 בספטמבר 2019

איזה כיף שהקיץ עוד איתנו ואפשר להנות קצת מהטבע היפה של ארצנו הקטנה. הכנו עבורכם רשימה של אתרים ואטרקציות, בהם תוכלו ליהנות כל המשפחה יחדיו!

למעוניינים להצפין וליהנות מנוף עוצר נשימה, ביקור בראש הנקרה יעשה לכם טוב על הנשמה! האתר הצפוני והמהמם ששוכן בצפון ארצנו הקטנטונת נגיש ברובו לנכים (למעט מעברים צרים בין הסלעים שבהם לא ניתן לעבור עם כסא גלגלים) ואף בשנת 2012 נחנך באתר גשר מיוחד להנגשה למען אנשים עם מוגבלות. שמו של הגשר הוא “חלון לים התיכון” וזהו הגשר הראשון מסוג זה! הגשר משמש כתצפית עוצרת נשימה מההר על כל האיזור הצפוני והים. בנוסף, בראש הנקרה יש את הרכבל הקצר בעולם, היורד בזווית תלולה אל גובה פני הים. הנוף הנשגב מהרכבל עוצר נשימה – הכינו את המצלמות!

קרדיט תמונה לאתר תיירות ראש הנקרה

אתר הבית של ראש הנקרה – https://rosh-hanikra.com/

אם כבר לצפון נסענו, אז למה שלא נבקר באתר מונגש ומיוחד נוסף? עין קשתות (אום-אל קנאטיר) הוא כפר יהודי מתקופת המשנה והתלמוד שבמרכזו בית כנסת מפואר. במסלול אפשר להתרשם מבית הכנסת המפואר וממעיין טבעי שזורם ומבעבע לו אל בריכות עתיקות. המסלול נגיש וכבר מהחניה יש שביל נגיש אל המבואה בה נמצאת מעלית שתיקח אותנו אל האתר עצמו. אל מתחם בית הכנסת ניתן להגיע באמצעות נסיעה ומשם ניתן להמשיך ולטייל בשביל נגיש לחלוטין עד למעיין הקשתות ומפעל הפשתן. איזה יופי של טיול!

קרדיט תמונה לאתר עין הקשתות

 

פרטים נוספים על עין קשתות ניתן למצוא באתר האינטרנט – https://einkeshatot.org.il/

למי שמעדיף ליהנות במזגן ולא בחום של יולי-אוגוסט, קיימות פעילויות שוות לכל המשפחה שלא מצריכות הסתובבות בחוץ. אחת הפעילויות המגניבות של הקיץ היא תערוכת The Art of the Brick שמתקיימת בין התאריכים 26/7-31/8 בהיכל הטוטו בחולון, בה תוכלו לבלות יום כיף שכולו לגו ויצירה. המתחם כולל ג’ימבורי לגילאי הגן, עמדות יצירה וצביעה, קיר גרפיטי ענק ומתחם XBOX ו-PS4! התערוכה מתאימה לגילאי 1-12, אבל אנחנו מבטיחים שהמבוגרים לא ירצו לחזור הביתה גם. כמה כיף לנו לדעת שהמתחם מותאם ומונגש וכולם יכולים ליהנות ממנו!

קרדיט תמונה למפיקי התערוכה

אתר התערוכה –https://www.brick-art.co.il/

אתר נוסף שימשוך את תשומת ליבם של שוחרי המדע הוא המדעטק בחיפה. מדעטק חיפה סובב כולו סביב מדע, טכנולוגיה וחלל. במקום מוצגות מעל ל-20 תערוכות, כולן אינטראקטיביות המזמינות את המבקרים לחוות מדע במיטבו! המקום מציע מרכז לגיל הרך, קולנוע רב חושי, מעבדה לתכנון דיגיטלי–בילוי מרענן ליום קיצי חם!

קרדיט תמונה למדעטק חיפה

לפרטים נוספים תוכלו לבקר באתר מדעטק חיפה –https://www.madatech.org.il/

 

 

 
10.11.19 – יום הזכרון ליצחק רבין

10.11.19 – יום הזכרון ליצחק רבין

“ביטחון איננו רק הטנק, המטוס וספינת הטילים. ביטחון הוא גם, ואולי אף קודם כול האדם – האדם, האזרח הישראלי. ביטחון הוא גם החינוך של האדם, הוא הבית שלו, הוא הרחוב והשכונה שלו, הוא החברה שבתוכה צמח. וביטחון הוא גם התקווה של האדם.” יצחק רבין ז”ל היום, 10/11/19 מציינים את יום […]

בהצלחה! לכל הסטודנטים והסטודנטיות שפתחו את שנת הלימודים

בהצלחה! לכל הסטודנטים והסטודנטיות שפתחו את שנת הלימודים

שנת לימודים אקדמית מוצלחת לכל הסטודנטים והסטודנטיות המתחילים והבוגרים במכון טראמפ בבית איזי שפירא.

הכוכבים שלנו: הכירו את נירית רכני בוגרת קורס אומנות משקמת

הכוכבים שלנו: הכירו את נירית רכני בוגרת קורס אומנות משקמת

נירית רכני בוגרת קורס אומנות משקמת, מחזור תשע”ט נרשמתי לקורס לאחר שעבדתי כמנהלת חשבונות בחברה גדולה. החלטתי לעשות שינוי משמעותי בקריירה מתוך רצון עז להגשים יותר מעצמי, להרגיש סיפוק, להעניק ולקבל בחזרה אפילו יותר. הלימודים במכון טראמפ התנהלו באופן מאוד מקצועי ובשילוב מושלם של חוויה והטמעת נושאי הלימוד. קראו יותר….

0  תגובות