ד”ר אודי יוגב ז”ל

תאריך עדכון: 10 בנובמבר 2015

כולנו בבית איזי שפירא נפרדים היום בכאב רב מד”ר אודי יוגב, מנהל  מרפאת השיניים  שלנו בין השנים 1997-2012.

אודי החל את עבודתו בבית איזי שפירא ב- 1997 כמנהל מרפאת השיניים. ספק אם חזה שישאר לנהל 15 שנים.

לאודי היתה יכולת נתינה אישית ומקצועית יוצאת דופן. לבית איזי שפירא הגיע לאחר שביסס מרפאה פרטית משגשגת ומתוך רצון אמיתי וכן לתרום לשינוי פני החברה ולפתח מודעות בתחום הטיפול ברפואת שיניים גם לאנשים עם מוגבלות ובכך להבטיח את זכותם לקבלת שירותים איכותיים כמו כל אדם במדינת ישראל.

אודי ניהל את מרפאת השינים בבית איזי שפירא תוך כדי ניהול מרפאתו האישית אך מעורבותו ומסירותו למרפאת השיניים ולחזון החברתי והקהילתי לא נפגעה או הוסטה מעולם.

מה שאפיין את אודי שהיה אדם ערכי, נעים הליכות, חם הגון והוגן היה מתן שירות יוצא דופן ומכבד כל אדם באשר הוא אדם ללא קשר למוגבלותו או יכולותיו.

בזכות אופיו המיוחד ונסיונו עם אוכלוסיות מורכבות, הבין אודי את האתגרים הקשים הפיזיים והנפשיים אתם מתמודד הצוות המטפל . תחת הנהגתו צמח צוות מרפאה מגובש שלו רגישות יוצאת דופן ושפיתח דרכי עבודה ייחודיות עם המטופלים, משפחותיהם ואנשי צוות מלווים.

במהלך 15 השנים בהן הוביל את פיתוח המרפאה החזון שרקם התממש לנגד עיניו. בזכותו המרפאה נודעת כיום באיכויות המקצועיות שלה, בחדשנותה בדרכי הטיפול באנשים עם מוגבלויות והינה מודל להקמתן של מרפאות אחרות ברחבי הארץ.

כדי להבין את אופיו מחויבותו ומסירותו לשליחות החברתית שלקח על עצמו מספיק לזכור כי עברו שלוש שנים מאז שהודיע שהיה רוצה להפסיק את עבודתו בבית איזי שפירא ולעשות לעצמו ולמשפחתו, ועד שבאמת עזב את תפקידו, וגם אז המשיך ללוות ולתמוך והיווה משענת איתנה עבור צוות המרפאה.

בבית איזי שפירא הותיר אודי את חותמו לא רק כרופא מקצועי ומנהיג חברתי אלא גם כחבר, כאוהב הארץ, מארגן טיולים למופת, ספורטאי מצטיין, בעל ואב מסור ואוהב.

 

בכאב גדול מלהכיל אנו נפרדים מאודי היום, אך זכרו ופועלו ישארו בליבנו לעד.

 

צוות בית איזי שפירא

4.11.2015

 

יום עיון בנושא “זהות, עבודה ואהבה”

מרכז מרופין לקריירה ובית איזי שפירא מזמינים אתכם ליום עיון בנושא “זהות, עבודה ואהבה” . במסגרת יום העיון יושק ספרו של ד”ר בני הוזמי “זהות של מסוגלות”. נשמח לראותכם! הזמנה ב-PDF להרשמה לחץ

בית איזי שפירא גאה להשתתף בשבוע המצוינות הישראלית, יוזמת קרן טראמפ

בית איזי שפירא גאה להשתתף בשבוע המצוינות הישראלית, יוזמת קרן טראמפ

נשמח להזמינכם ל”בית פתוח”: סיור התנסות חווייתית, והיכרות עם מרכזי המצוינות שלנו ולמפגשים מרתקים ומעשירים בסגנון TED. אנו שמחים להכיר לכם את טומי, משתמש תת”ח (תקשורת תומכת חילופית) וכיום סטודנט לתואר ראשון. סיפורו האישי של טומי, הוא סיפור של מצוינות, השראה ואהבה: “אני טומי ברצ’נקו, אקטיביסט, גר בראש העין. אני […]

פסח שמח מבית איזי שפירא- והגדנו לכם ביום הזה…

פסח שמח מבית איזי שפירא- והגדנו לכם ביום הזה…

חשוב לי להשמיע את קולי “אני טומי ברצ’נקו, אקטיביסט, גר בראש העין. אני מכיר את “בית איזי שפירא” הרבה מאוד זמן, הייתי בגן הילדים ב”מרכז דה לו” וכאן למעשה התחלתי את המסע שלי. במקום הזה עזרו לי לבנות את עצמי ולהתפתח ולהרגיש ילד כמו כל אחד. כאן גם נתנו מעטפת […]

0  תגובות