גאווה מקצועית!
תאריך עדכון: 17 ביוני 2018
גאווה לבית איזי שפירא! יעל יושעי, הידרותרפיסטית ורכזת תוכניות הלימודים של מכון טראמפ נבחרה לתפקיד יושבת ראש שותפה של וועדת ההכשרות ארגון ההליוויק* הבינלאומי.
עלי והצליחי, תמשיכי לייצג אותנו בכבוד.
* הליוויק הינה גישה בין לאומית להקניית עצמאות ובטחון במים עבור אנשים עם וללא מוגבלות. בארגון הבין לאומי חברים מרצים, אסיסטנטים ואנשים העוסקים בגישה בכל רחבי העולם.
![](https://www.beitissie.org.il/wp-content/uploads/2018/05/1יעל-יושעי-1024x701.jpg)
יעל יושעי, הידרותרפיסטית ורכזת תוכניות הלימודים של של מכון טראמפ בבית איזי שפירא