בואו לראות :) עלו פרקים חדשים בגן של איזי: “פרקי חורף חם”

תאריך עדכון: 22 במרץ 2021

“הגן של איזי” – משחקים, מסמנים ונהנים- סדרת סרטונים שנוצרו על ידי בית איזי שפירא – מיזם שנולד “בימי קורונה” ומנגיש לילדים בגיל הרך בכלל ולילדים עם מוגבלות בפרט, תכנים מוכרים ואהובים בתקווה שיקלו על השהייה בבית ובשעות הפנאי.

הסרטונים מוגשים באהבה על ידי הגננות והצוות המקצועי–טיפולי של בית איזי שפירא להנאת הילדים ובני המשפחה.

 

תקצירי הפרקים:

פרק 1: הגיע החורף!

הנה הגיע החורף הקריר והביא איתו את העננים ואת הגשם. בפרק זה, שיפתח את תוכניות החורף שלנו, נכיר את מושגי החורף השונים ונלמד להכין בדרך יצירתית “כתר של חורף”. הצטרפו אלינו ל”גן של איזי” למפגשים, סיפורים, שירים וגם תנועה.

התוכנית נוצרה על-ידי הצוות החינוכי-טיפולי של מרכז דה-לו לגיל הרך, בית איזי שפירא

פרק 2: בגדי חורף

בחורף אנו לובשים בגדים חמים, כדי שלא יהיה לנו קר. אז מה כדאי ללבוש בחורף? ומה עושים אם קצת מצטננים? הצטרפו אלינו ל”גן של איזי” למפגשים, סיפורים, שירים וגם תנועה.

התוכנית נוצרה ע”י הצוות החינוכי-טיפולי של מרכז דה לו לגיל הרך, בית איזי שפירא

פרק 3: יום גשם קר

יוצאים לטייל ביום חורף קר? אל תשכחו לקחת מטריה שתגן עליכם מהגשם. וכשתגיעו חזרה הביתה- כדאי לשתות משהו חמים, שיעשה לכם נעים. יש לכם רעיון למשהו חמים וטעים? הצטרפו אלינו ל”גן של איזי” למפגשים, סיפורים, שירים וגם תנועה.

התוכנית נוצרה ע”י הצוות החינוכי-טיפולי של מרכז דה לו לגיל הרך, בית איזי שפירא

 

 

 
לימור מאירוביץ | YNET: מגפת הבדידות: עדיין לא נמצא חיסון

לימור מאירוביץ | YNET: מגפת הבדידות: עדיין לא נמצא חיסון

עד שהופיעה הקורונה, הבדידות הוגדרה כמגיפה של המאה ה-21. זוהי תחושה שמשותפת לאנשים מכל הגילים והתרבויות, והתגברה מאז ש-COVID19 הופיע בחיינו. לצערנו, מחקר שנערך לאחרונה בבריטניה מצא שאנשים עם מוגבלות חווים בדידות בשיעור גבוה פי 4 מאשר אנשים ללא מוגבלות!
המשמעות היא שאנשים עם מוגבלות נמצאים בסיכון גבוה יותר לחוות בדידות, וכל התופעות הקשורות אליה – כגון ירידה באיכות החיים ומצוקה נפשית אז מה אפשר לעשות? האם יש חיסון “מונע בדידות”?
התשובה והמאמר המלא והמרתק בכתבה של לימור מאירוביץ מתוך ynet

שנת הלימודים נפתחה! איזו התרגשות לפגוש את כולם ❤️

שנת הלימודים נפתחה! איזו התרגשות לפגוש את כולם ❤️

פתיחת שנת הלימודים בבית איזי שפירא! אנחנו כל כך שמחים לחזור לגנים ולבית הספר היום אנו מברכים ילדים חדשים שהצטרפו אלינו בגנים ובכיתה א’, ואנחנו זוכים לפגוש חיוכים מוכרים של תלמידים ואנשי צוות אהובים. זו חגיגה משמחת! אנו מאחלים לתלמידים שלנו, ולכל התלמידים בישראל – שנה מדהימה של למידה ומשחק, […]

קונצרט סיום שנה – מנגנים על ארקנה

קונצרט סיום שנה – מנגנים על ארקנה

כשאנחנו מדברים על הנגשה אנחנו מדברים על זה שהכל אפשרי! חשבתם פעם על הזכות לנגן מוזיקה? כולם רוצים לחוות מוזיקה, וליצור אותה, ללא קשר למגבלות ומוגבלות? הנגשה היא לא רק הרמפה בכניסה לבניין – הנגשה היא הרבה מעבר לכך, היא כוללת גם את היכולת ליצור, לשחק ולהינות כמו כולם וביחד […]

0  תגובות