בואו וצפו… בית איזי שפירא בשיתוף פעולה עם HOT YOUNG סדרת סרטוני “הגן של איזי” עולה בימים אלה בערוץ

תאריך עדכון: 9 בפברואר 2021

תקופת הקורונה הולידה משהו טוב.
בית איזי שפירא, בשיתוף פעולה יצירתי עם חברת התקשורת מהגדולות בישראל – HOT, משיקים בימים אלה ב- HOT YOUNG את סדרת סרטוני “הגן של איזי”.

סדרת סרטוני “הגן של איזי” היא מיזם שנוצר בימי הקורונה על ידי הגננות והצוות המקצועי-טיפולי של בית איזי שפירא, במטרה לנסות ולשמור עד כמה שניתן על שגרת יומם של הילדים וילדים עם מוגבלות, שנאלצו להישאר בבית. בגן של איזי – משחקים, מסמנים ונהנים בשילוב תכנים קלאסיים של היוצרים המוכרים והאהובים שכולנו גדלנו עליהם. כעת משהסדרה עלתה ב- HOT YOUNG, התכנים הנפלאים מנגישים לכל ילדי הגיל הרך גילאי 1-6, את התכנים הנפלאים והמוכרים תוך שהם מקרבים ומשתפים יחדיו את כל הילדים עם וללא מוגבלות להנאה משותפת.
הסרטונים מוגשים באהבה על ידי הגננות והצוות המקצועי–טיפולי של בית איזי שפירא, נוצרו תוך התייחסות לצרכים ההתפתחותיים של ילדים מהיבטים שונים- בחירת התכנים, התאמת אמצעי התקשורת התומכת, בחירת עזרי המחשה ועוד..

סדרת תכניות הטלוויזיה “הגן של איזי” הם הסדרה הראשונה שעולה במסגרת שיתוף הפעולה בין שני הארגונים שמתכננים להמשיך ולהעלות סדרות נוספות כמו “בסוכה של איזי”, “בכתה של איזי” ועוד.

פרק 1: הגן של איזי קייטנת הקיץ

פרק 1: הגן של איזי קייטנת הקיץ

פרק 2: שמש וים

פרק 2: שמש וים

פרק 3: יום מים

פרק 3: יום מים

 

לפרקים נוספים

 

 
בואו לראות :) עלו פרקים חדשים בגן של איזי: “פרקי חורף חם”

בואו לראות :) עלו פרקים חדשים בגן של איזי: “פרקי חורף חם”

“הגן של איזי” – משחקים, מסמנים ונהנים- סדרת סרטונים שנוצרו על ידי בית איזי שפירא – מיזם שנולד “בימי קורונה” ומנגיש לילדים בגיל הרך בכלל ולילדים עם מוגבלות בפרט, תכנים מוכרים ואהובים בתקווה שיקלו על השהייה בבית ובשעות הפנאי. הסרטונים מוגשים באהבה על ידי הגננות והצוות המקצועי–טיפולי של בית איזי […]

טיפולים בשימוש תקשורת מרחוק לילדים ובוגרים

טיפולים בשימוש תקשורת מרחוק לילדים ובוגרים

בימים אלו בית איזי שפירא ממשיך להציע טיפולים שיקומיים והתפתחותיים בשימוש תקשורת מרחוק למי שטרם יכול להגיע ולהשיג טיפול מקצועי. אנו מציעים בניית תכנית אישית הכוללת גישה למגוון מקצועות טיפוליים. התכנית תבנה לאחר שיחת הכרות מעמיקה, ללא עלות, עם מטפלי המרכז. סוגי הטיפולים המוצעים: טיפולי פיזיותרפיה טיפולי ריפוי בעיסוק מפגשי […]

הצטרפו אלינו לתכני הגן הוירטואלי שלנו :)

הצטרפו אלינו לתכני הגן הוירטואלי שלנו :)

0  תגובות