אות המתנדב הצעיר רעננה לתלמידי תכנית חן

תאריך עדכון: 14 בפברואר 2018

גאים בתלמידי קבוצת מנהיגות הנוער – תכנית חן לשינוי עמדות בחטיבת הבינים אמי”ת רננים ברעננה, שקיבלו אתמול את אות המתנדב הצעיר להתנדבות עם אנשים עם מוגבלות לזכרם של רבקה אחימאיר ז”ל ושלומי ליכטמן ז”ל מעיריית רעננה.

 

התלמידים זכו באות על התנדבותם במהלך השנה החולפת בשתי פעילויות קהילתיות: מועדון הבוגרים של בית איזי שפירא וקבוצת הכדורת לעיוורים.

 

קבוצות מנהיגות הנוער – תכנית חן לשינוי עמדות כלפי אנשים עם מוגבלות, פעילות בכל רחבי הארץ. בכל שנה נבחר נושא לפרוייקט גמר. השנה נבחר נושא “השתלבות בני נוער עם מוגבלות בחברה”.

 

פרוייקט הגמר של קבוצת המנהיגות בחט”ב אמי”ת רננים הוא הנגשת שוק התעסוקה לבני נוער, המתקיים מדי שנה ברעננה. בשיתוף פעולה נהדר עם העירייה, הונגש השוק פיזית, ובנוסף גייסו התלמידים מעסיקים שונים שמציעים משרות המותאמות לבני נוער עם מוגבלויות שונות.

 

אנו מתרגשים וגאים במנהיגים הצעירים שלנו, ובטוחים שיהיה להם חלק משמעותי בשינוי פני החברה הישראלית ויחסה כלפי אנשים עם מוגבלויות.

 

יום עיון בנושא “זהות, עבודה ואהבה”

מרכז מרופין לקריירה ובית איזי שפירא מזמינים אתכם ליום עיון בנושא “זהות, עבודה ואהבה” . במסגרת יום העיון יושק ספרו של ד”ר בני הוזמי “זהות של מסוגלות”. נשמח לראותכם! הזמנה ב-PDF להרשמה לחץ

בית איזי שפירא גאה להשתתף בשבוע המצוינות הישראלית, יוזמת קרן טראמפ

בית איזי שפירא גאה להשתתף בשבוע המצוינות הישראלית, יוזמת קרן טראמפ

נשמח להזמינכם ל”בית פתוח”: סיור התנסות חווייתית, והיכרות עם מרכזי המצוינות שלנו ולמפגשים מרתקים ומעשירים בסגנון TED. אנו שמחים להכיר לכם את טומי, משתמש תת”ח (תקשורת תומכת חילופית) וכיום סטודנט לתואר ראשון. סיפורו האישי של טומי, הוא סיפור של מצוינות, השראה ואהבה: “אני טומי ברצ’נקו, אקטיביסט, גר בראש העין. אני […]

פסח שמח מבית איזי שפירא- והגדנו לכם ביום הזה…

פסח שמח מבית איזי שפירא- והגדנו לכם ביום הזה…

חשוב לי להשמיע את קולי “אני טומי ברצ’נקו, אקטיביסט, גר בראש העין. אני מכיר את “בית איזי שפירא” הרבה מאוד זמן, הייתי בגן הילדים ב”מרכז דה לו” וכאן למעשה התחלתי את המסע שלי. במקום הזה עזרו לי לבנות את עצמי ולהתפתח ולהרגיש ילד כמו כל אחד. כאן גם נתנו מעטפת […]

0  תגובות