מאגר הידע

טכנולוגיה באיזי: טכנולוגיה ואפליקציות עבור אנשים עם מוגבלות

צוות המרכז לייעוץ טכנולוגי, בית איזי שפירא

2018

 

                           

ההתפתחות הטכנולוגית המואצת בשנים האחרונות – מסמארטפונים, טאבלטים, בית חכם ומדפסות תלת מימד, ועד לרובוטים, בינה מלאכותית והאינטרנט של הדברים (IOT) – פותחת עולם של אפשרויות בפני אנשים עם מוגבלות לקידום עצמאות, איכות חיים והשתתפות מירבית בחברה ובקהילה.

כחלק ממודל החדשנות של בית איזי שפירא, הוקם המרכז הטכנולוגי לקידום שילוב, עצמאות ואיכות חיים של אנשים עם מוגבלות, המתמחה בשימוש בטכנולוגיה עבור אנשים עם מוגבלות ומספק שירותי ייעוץ והדרכה לאנשי מקצוע ומסגרות חינוך וטיפול, כמו גם ייעוץ וליווי מקצועי ליזמים וסטרטאפים המעוניינים לפנות לשוק זה או לפתוח את המוצר שלהם לקהל רחב יותר של משתמשים, ביניהם, אנשים עם מוגבלות ובני הגיל השלישי.

במרכז פועל צוות של אנשי מקצוע מדיסציפלינות שונות: ריפוי בעיסוק, קלינאיות תקשורת, אנשי טכנולוגיה, חינוך ועוד. לצוות המרכז הטכנולוגי ניסיון רב בהטמעת טכנולוגיות מסייעות במסגרות היום בבית איזי שפירא, וניסיון בשילוב והטמעה של טכנולוגיה בסביבות שונות – מסגרות חינוך, טיפול, דיור ועוד, בהתאם למטרות ולצרכים השונים של המסגרת או האדם, ובשיתוף מלא וליווי של המשפחה.

צוות המרכז הטכנולוגי בבית איזי שפירא מנהל בלוג מקצועי בתחום הטכנולוגיה המסייעת. בבלוג מתפרסמים פוסטים שוטפים הכוללים רעיונות לשימושים, חשיפה לאפליקציות וטכנולוגיות שונות בתחום החינוך והטיפול באנשים עם מוגבלות. 

​בבלוג ניתן למצוא רשימת אפליקציות מומלצות על פי תחומים עם קישורים להורדה.
הבלוג מפורסם בשלוש שפות- עבריתאנגלית וערבית

 

לכניסה לבלוג בעברית, אנגלית וערבית לחצו על התמונות

                

 

 

 

 

המרכז הטכנולוגי בבית איזי שפירא לקידום שילוב, עצמאות ואיכות חיים של אנשים עם מוגבלות, מתמחה בשימוש בטכנולוגיה עבור אנשים עם מוגבלות ומספק שירותי ייעוץ והדרכה לאנשי מקצוע ומסגרות חינוך וטיפול, כמו גם ייעוץ וליווי מקצועי ליזמים וסטרטאפים.
לפרטים נוספים וליצירת קשר – לחץ כאן

מאמריםהתזמון הוא הכל: פיתוח מודל חדש למתן שירותי טכנולוגיה מסייעת בישראל במהלך מגפת קורונה (COVID-19)
ספרים וחוברותטכנולוגיות ואפליקציות בבריאות הנפש
וובינרים והרצאותמפגש בנושא “זה לא רק בית חכם – שימוש בטכנולוגיות ואפליקציות בבריאות הנפש”
 • מוגבלויות:

  כלל המוגבלויות

 • נושאים:

  טכנולוגיה - טכנולוגיה ככלי מקדם איכות חיים

 • מילות מפתח:

 • קהלים:

  הקהל הרחב, קהל מקצועי

 • לפרטים נוספים ניתן ליצור קשר :

   09-7701218


   הדפסה

 מאגר הידע