מאגר הידע

בית איזי שפירא הינו ארגון לומד ומלמד הפועל לפיתוח ידע חדשני, מחקרי ומעשי בתחום המוגבלויות ולהפצתו.
במאגר הידע ניתן למצוא מאמרים, חוברות, הרצאות, מצגות, סרטונים, ספרים וכתבי עת אודות היבטים שונים של מוגבלות, פרי עטם של אנשי צוות בית איזי שפירא ועמיתים לתחום. הנכם מוזמנים לעיין במאגר הידע, וכן להפנות אלינו חומרים רלוונטיים לפרסום בו.

תוצאות החיפוש:

תוצאות 1 – 3 מתוך 3
 • דיינה קפל – מרפאה בעיסוק, המרכז לייעוץ טכנולוגי, בית איזי שפירא
  לילך בר – עובדת סוציאלית קהילתית, רכזת המרכז לפיתוח מנהיגות, בית איזי שפירא
  אורלי הבל – קלינאית תקשורת, אייזק ישראל
  אסנת יחזקאל-להט – אשה לאשה — מרכז פמיניסטי חיפה

  וובינר שהוצג במסגרת סדרת וובינרים בנושא טכנולוגיה מסייעת של ה EASPD ועוסק בטכנולוגיה המסייעת בקידום ייצוג עצמי מגיל צעיר, במנהיגות של אנשים המשתמשים בתת”ח וכן מתאר את קבוצת המנהיגות של פורום לבריאות.

 • אורית גרינשטיין – מרפאה בעיסוק ומורשית נגישות השירות, המרכז לייעוץ טכנולוגי בית איזי שפירא ופרויקט הנגשת תקשורת עמותת IsrALS
  צוות מכון טראמפ והמרכז לייעוץ טכנולוגי מציגים מפגש מקוון ראשון בסדרת מפגשים מקוונים (וובינרים) בנושאי טכנולוגיה ואנשים עם מוגבלות. במפגש זה הוצגו פתרונות לייעול השימוש באייפד עבור אנשים עם מוגבלות והודגם אופן השימוש במתגים במכשיר האייפד ובאפליקציות מתאימות.

 • מעין כהנא – מעצבת מוצר, מילבת
  וובינר בנושא הדפסה תלת-מימדית: צוות מכון טראמפ והמרכז לייעוץ טכנולוגי מציגים מפגש מקוון בסדרת מפגשים מקוונים (וובינרים) בנושאי טכנולוגיה ואנשים עם מוגבלות. במפגש זה הוצגו האפשרויות הרבות הגלומות בהדפסה תלת-מימדית עבור אנשים הזקוקים לאביזרי עזר ולפתרונות ייחודיים לצרכים הפיזיולוגים הספציפיים להם.

 מאגר הידע