טיפולים בשימוש תקשורת מרחוק לילדים ובוגרים

תאריך עדכון: 9 בפברואר 2021

בימים אלו בית איזי שפירא ממשיך להציע טיפולים שיקומיים והתפתחותיים בשימוש תקשורת מרחוק למי שטרם יכול להגיע ולהשיג טיפול מקצועי.

אנו מציעים בניית תכנית אישית הכוללת גישה למגוון מקצועות טיפוליים. התכנית תבנה לאחר שיחת הכרות מעמיקה, ללא עלות, עם מטפלי המרכז.

סוגי הטיפולים המוצעים:

טיפולי פיזיותרפיה

טיפולי ריפוי בעיסוק

מפגשי טיפול רגשי

ייעוץ בטכנולוגיה מסייעת

מטרת השירות היא לשמור על רצף התהליך הטיפולי למטופלים שהחלו כבר טיפולים בבית איזי שפירא וגם לתת חלופה אפשרית למטופלים חדשים הזקוקים למענה ישירות לביתם.

הטיפול בפועל יתקיים בשימוש באפליקציות מאובטחות “מקצה לקצה” בתאום בין הלקוח למטפל, תוך קביעה מראש של מהלך המפגש והצורך בנוכחים מלווים לפי אופי הטיפול וצרכי המטופל.

הטיפול מתאים לאוכלוסיות שאנו מתמחים במענה טיפולי עבורם וכוללים תינוקות, נוער ובוגרים המתמודדים עם מוגבלות קבועה או זמנית.

השירות ניתן בתשלום וטווח המחירים משתנה לפי מספר הטיפולים שנקבעו לשבוע. התשלום יתבצע לבית איזי שפירא.

*אנו ממליצים לפנות לחברות הביטוח וקופות החולים לבירור זכאויות להחזר.

על מנת לסייע בחוסר משמעותי של מטפלים באילת ובאזורים מרוחקים מהמרכז אנו מציעים מחירים מיוחדים מסובסדים לתושבי העיר והסביבה.

לפרטים:

טלפון –  09-7701222

  *שם

  *טלפון

  *מייל

  נושא הפנייה

  במה נוכל לעזור?

   
  בואו לראות :) עלו פרקים חדשים בגן של איזי: “פרקי חורף חם”

  בואו לראות :) עלו פרקים חדשים בגן של איזי: “פרקי חורף חם”

  “הגן של איזי” – משחקים, מסמנים ונהנים- סדרת סרטונים שנוצרו על ידי בית איזי שפירא – מיזם שנולד “בימי קורונה” ומנגיש לילדים בגיל הרך בכלל ולילדים עם מוגבלות בפרט, תכנים מוכרים ואהובים בתקווה שיקלו על השהייה בבית ובשעות הפנאי. הסרטונים מוגשים באהבה על ידי הגננות והצוות המקצועי–טיפולי של בית איזי […]

  בואו וצפו… בית איזי שפירא בשיתוף פעולה עם HOT YOUNG סדרת סרטוני “הגן של איזי” עולה בימים אלה בערוץ

  בואו וצפו… בית איזי שפירא בשיתוף פעולה עם HOT YOUNG סדרת סרטוני “הגן של איזי” עולה בימים אלה בערוץ

  תקופת הקורונה הולידה משהו טוב. בית איזי שפירא, בשיתוף פעולה יצירתי עם חברת התקשורת מהגדולות בישראל – HOT, משיקים בימים אלה ב- HOT YOUNG את סדרת סרטוני “הגן של איזי”. סדרת סרטוני “הגן של איזי” היא מיזם שנוצר בימי הקורונה על ידי הגננות והצוות המקצועי-טיפולי של בית איזי שפירא, במטרה לנסות ולשמור עד כמה […]

  הצטרפו אלינו לתכני הגן הוירטואלי שלנו :)

  הצטרפו אלינו לתכני הגן הוירטואלי שלנו :)

  0  תגובות