טיפולים בשימוש תקשורת מרחוק לילדים ובוגרים

תאריך עדכון: 5 ביולי 2020

בימים אלו, בית איזי שפירא ממשיך להציע טיפולים שיקומיים והתפתחותיים בשימוש תקשורת מרחוק למי שטרם יכול להגיע ולהשיג טיפול מקצועי.

אנו מציעים בניית תכנית אישית הכוללת גישה למגוון מקצועות טיפוליים. התכנית תבנה לאחר שיחת הכרות מעמיקה, ללא עלות, עם מטפלי המרכז.

יוצע תחילה מענה קצר מועד הכולל מספר מפגשים מוגבל בתחום אחד או יותר, ובעת הצורך ניתן יהיה להאריך אותם.

סוגי הטיפולים המוצעים:

טיפולי פיזיותרפיה

טיפולי ריפוי בעיסוק

מפגשי טיפול רגשי

ייעוץ בטכנולוגיה מסייעת

מטרת השירות היא לשמור על רצף התהליך הטיפולי למטופלים שהחלו כבר טיפולים בבית איזי שפירא וגם לתת חלופה אפשרית למטופלים חדשים הזקוקים למענה ישירות לביתם.

הטיפול בפועל יתקיים בשימוש באפליקציות מאובטחות “מקצה לקצה” בתאום בין הלקוח למטפל,  תוך קביעה מראש של מהלך המפגש והצורך בנוכחים מלווים לפי אופי הטיפול וצרכי המטופל.

הטיפול מתאים לאוכלוסיות שאנו מתמחים במענה טיפולי עבורם וכוללים תינוקות, נוער ובוגרים המתמודדים עם מוגבלות קבועה או זמנית.

השירות ניתן בתשלום וטווח המחירים משתנה לפי מספר הטיפולים שנקבעו לשבוע. התשלום יתבצע לבית איזי שפירא.

*אנו ממליצים לפנות לחברות הביטוח וקופות החולים לבירור זכאויות להחזר.

  • על מנת לסייע בחוסר משמעותי של מטפלים  באילת אנו מציעים מחירים מיוחדים מסובסדים לתושבי העיר.

לפרטים:

טלפון –  09-7701235

 

*שם

*טלפון

*מייל

נושא הפנייה

במה נוכל לעזור?

 

דוח: בית איזי שפירא במהלך הקורונה

“למרות שאנחנו בבידוד, אנחנו כבר לא מרגישים לבד בזכות הצוות המדהים שלכם, שנמצא עמנו בקשר בכל דרך אפשרית” כרמית, אמה של טליה בת ה-8 הלומדת בבית הספר לחינוך מיוחד בבית איזי שפירא אנו גאים לספר שבמהלך סגר הקורונה שנמשך מחודש מרץ ועד חודש מאי, הצוות המקצועי  של בית איזי שפירא […]

חזרנו לפעול עם קו החירום של פורום לבריאות/ صِحة – מובילים לבריאות של אנשים עם מוגבלות

חזרנו לפעול עם קו החירום של פורום לבריאות/ صِحة – מובילים לבריאות של אנשים עם מוגבלות

הנחיות בנושא קורונה לאנשים עם מוגבלות נתקלת בבעיה ליישום ההנחיות בעקבות הקורונה בשל אי-התאמתן למוגבלותך? פנו אלינו באמצעות קו החירום של פורום לבריאות/ صِحة – מובילים לבריאות של אנשים עם מוגבלות טלפון 09-7701654 health.beitissie@gmail.com ונסייע לך. חברי וחברות פורום לבריאות/ صِحة – מובילים לבריאות של אנשים עם מוגבלות בבית איזי […]

בואו לתרום לנו בקופות רשת חצי חינם וקבלו תיק מדליק במתנה!

בואו לתרום לנו בקופות רשת חצי חינם וקבלו תיק מדליק במתנה!

החל ממחר ועד סוף יולי בכל סניפי רשת חצי חינם ברחבי המדינה תוכלו לתרום בקופות 10 שקלים למען העמותה ולקבל תיק גב מדליק במתנה. כל הסכום שייאסף בסניפים יועבר אלינו וישמש להמשך פעילותנו לקידום ילדים ובוגרים עם מוגבלות ובני משפחותיהם. אנו מודים לכם מראש על התרומה 🙂

0  תגובות