תחפושות מתגשמות

תאריך עדכון: 19 במרץ 2017

במסגרת ההכנות לחג פורים נערך אירוע יוצא דופן ומרגש במיוחד, "תחפושות מתגשמות" בבית איזי שפירא ברעננה בו סטודנטים מהמחלקה לעיצוב ב HIT המכון הטכנולוגי חולון עיצבו והתאימו תחפושות ל-30 ילדים עם מוגבלויות מכל הארץ שנעזרים בכיסא גלגלים או הליכון.
"האירוע נולד מתוך החוויה של הילדים וההורים, בה כסאות גלגלים והליכונים מסתירים את התחפושת המושקעת. חשבנו שהכסא או ההליכון דווקא יכולים לשדרג את התחפושת ויהפכו אותה לייחודית". מסבירה נעה ניצן מהמרכז לטכנולוגיה מסייעת בבית איזי שפירא. "בפעילות אביזר העזר הופך להיות חלק מהתחפושת כך למשל כסא גלגלים יכול להפוך לכרכרה של סינדרלה והליכון יהפוך לשער כדורגל". ההתגייסות מצד הסטודנטים לעיצוב הייתה מצוינת, כחלק מההערכות כל אחד מהם קיבל פרטים של תלמיד ומשפחתו יצר עימם קשר ויחד הם תיכננו את הכנת התחפושת והתאמתה האישית, בהכנת התחפושות סייעו לסטודנטים מתנדבים עבור רבים מהם היתה זו חוויה משותפת ראשונה עם ילד עם מוגבלות.

עשה זאת בעצמך מאתר – XNET

אלבום תמונות מהאירוע

YouTube Preview Image

תודה ענקית ל:

חברת לאוטמן ציוד משרדי

חברת פרפקט טרייד- חולצות

טי סנטר

בסט שילוט

פיצה פצץ רעננה

דניאל ז'קונט – צלם

משרד פרסום – AWESOME TLV

בית הכנסת "אוהל ארי"

הופ

מיכל הקטנה

 

 

 

להוסיף קורס הידרותרפיה למקצועות הבריאות

29.10.16

אגרות ברכה מיוחדות מילדי בית איזי שפירא

אגרות ברכה מיוחדות מילדי בית איזי שפירא

״אתמול קיבלנו לראשונה איגרת ברכה מבתנו. היא בחרה את המילים ,היא צילמה, היא בחרה את התמונות. דבר כל כך קטן שהותיר אותנו אתמול עד אמצע הלילה על הספה, מסרבים להיפרד מהיום, מההרגשה.. תודה רבה רבה! יום מקסים ושנה מופלאה!" זו הייתה תגובתה של אחת האמהות להפתעה שהכינו להם התלמידים עם […]

שנה טובה מבית איזי שפירא

שנה טובה מבית איזי שפירא

פתיחת שנת תשע"ח היא הזדמנות נהדרת לברך אתכם, באי בית איזי שפירא, בשנה טובה, מוצלחת ופורייה ולשתף אתכם בעיקרי התכניות שלנו לשנה זו. 
אני מזמינה אתכם לקרוא את גיליון מגזין "מעגלים" לראש השנה