פורים בפתח – פרויקט "תחפושות מתגשמות" 2018 – יוצא לדרך!

תאריך עדכון: 25 בפברואר 2018

במסגרת ההכנות לחג פורים יערך זו השנה השלישית אירוע יוצא דופן ומרגש במיוחד, "תחפושות מתגשמות" בבית איזי שפירא ברעננה בו סטודנטים מהמחלקה לעיצוב ב HIT המכון הטכנולוגי חולון יעצבו ויתאימו תחפושות ל-30 ילדים עם מוגבלויות מכל הארץ שנעזרים בכיסא גלגלים או הליכון.
"האירוע נולד מתוך החוויה של הילדים וההורים, בה כסאות גלגלים והליכונים מסתירים את התחפושת המושקעת. חשבנו שהכסא או ההליכון דווקא יכולים לשדרג את התחפושת ויהפכו אותה לייחודית". מסבירה נעה ניצן מהמרכז לטכנולוגיה מסייעת בבית איזי שפירא."

בפעילות אביזר העזר הופך להיות חלק מהתחפושת כך למשל כסא גלגלים יכול להפוך לכרכרה של סינדרלה והליכון יהפוך לשער כדורגל".

ההתגייסותם של הסטודנטים לעיצוב זו השנה השלישית אצלנו מרגשת, כחלק מההערכות אנו נקיים מפגש מקדים בו כל אחד מהם יקבל פרטים של תלמיד ומשפחתו יצר עימם קשר ויחד הם יתכננו את הכנת התחפושת והתאמתה האישית.

ניתן לקבל פרטים נוספים ולהירשם: לחצו

 
הזכות לשחק – אירוע הסיום המרגש של פרויקט LUDI

הזכות לשחק – אירוע הסיום המרגש של פרויקט LUDI

נעה ניצן ודיינה קאפל, מהמרכז הטכנולוגי, השתתפו השבוע באירוע הסיום המרגש של פרויקט LUDI, אשר התרחש בבנין הפרלמנט האירופאי בבריסל. ה- LUDI הוא פרויקט אירופאי בו משתתפים נציגים ממדינות רבות, ומטרתו לקדם את נושא המשחק בקרב ילדים עם מוגבלות. הסיבה להקמת הפרויקט היתה כי בשטח אין מספיק מודעות לחשיבות הרבה […]

#גאווה_ישראלית_ונשית

#גאווה_ישראלית_ונשית

נוסף על היזמות הנשית משמח לראות כי היצירתיות והפיתוחים בסטראטאפ ניישן מתחילות לחלחל גם לתחום של טכנולוגיה מסייעת שתומכת בשילוב ילדים ואנשים עם מוגבלות בחברה. אנו מברכים את 3 הבוגרות של A3i – מאיצים שילוב בישראל שנכנסו לרשימה המיוחדת:  Stav Erez, Dana Yichye-shwachmanו- Miri Berger, ומאחלים שעד השנה ה71 למדינה יהיו עוד ועוד […]

הארץ: מיוחד לציון שנת ה- 70: טור דעה / ג'ין יודס

הארץ: מיוחד לציון שנת ה- 70: טור דעה / ג'ין יודס

גאווה ללא מוגבלות! אנו מדינה המובילה לשילובם של אנשים עם מוגבלות בקהילה כערך מוביל ובסדר עדיפות גבוה. חגיגות ה 70- למדינה הן הזדמנות טובה להתגאות בדרך שעשתה מדינת ישראל ביחס לאנשים עם מוגבלויות, וגם להציב יעדים חדשים שעדיין יש להגיע אליהם.

0  תגובות