יצאנו לדרך! A3i LEAP תוכנית הסקיילינג הראשונה בעולם לסטארטאפים המפתחים טכנולוגיות לאנשים עם מוגבלויות

תאריך עדכון: 19 בספטמבר 2017

 A3i LEAP, תוכנית הסקיילינג הראשונה בעולם לסטארטאפים המפתחים טכנולוגיות לאנשים עם מוגבלויות יצאה לדרך עם 6 חברות חדשניות  המפתחות פתרונות בתחום השיקום, זקנה, חינוך, הנגשה ועוד. מפגש הראשון היה מעורר השראה במיוחד ונערך בהשתתפו נציגים מחברת אורקם.

שוק הטכנולוגיות המסייעות(AT) צובר תאוצה ובשנים האחרונות יותר ויותר חברות מפנות משאבי מחקר ופיתוח לתחום זה. על פי נתוני ארגון הבריאות העולמי, פוטנציאל שוק זה מוערך בסכום עצום של כטריליון דולר.

 

התכנית חדשה, A3i-LEAP מיועדת לחברות הזנק הנמצאות בשלבי פיתוח מתקדמים ומחזיקות במוצרים המוכנים לשיווק. החברות ייזכו  לתכנית תמיכה וליווי שתסייע להם לבצע את הזינוק אל השלב הבא בשיווק המוצר להמונים, ותכין אותם לסבב הגיוס הבא. בין הכלים שייקבלו החברות בתכנית החדשה: מיפוי צרכים ותכנית מותאמת לכל מיזם, מנטורינג וליווי של מומחים מובילים בתחומי המחקר, פיתוח מוצר ופיתוח עסקי, הדרכה של מומחים ואנשי מקצוע בתחומי הטכנולוגיה והמוגבלויות, פיתוח אסטרטגיה, חיבורים למובילי השוק בעולם והכנה לקראת סבב הגיוסים הבא של החברה.

 

A3i-LEAP מנוהל במשותף על ידי עמותת PresenTense ובית איזי שפירא, ובשותפות קרן משפחת רודרמן, הפדרציה היהודית של לוס אנג'לס. ניתן להגיש מועמדות ולקבל פרטים נוספים אודות התכנית באתר המאיץ: www.a3i.org.il.

 

 
על הסתגלות למסגרות חדשות

על הסתגלות למסגרות חדשות

לרגל פתיחת שנת הלימודים, כתב מנהל המרכז לטיפול רגשי בילד ובמשפחה, יצחק הירשברג על המעבר וההסתגלות למסגרות חדשות בקרב ילדים עם מוגבלויות

צהרון תומך שילוב מתחיל פעילות סדירה!

צהרון תומך שילוב מתחיל פעילות סדירה!

הפעילות מיועדת לילדים עם מוגבלות מוטורית המשולבים במסגרות החינוך הכללי באזור השרון. ההרשמה בעיצומה!

​A3i LEAP – נפתחה ההרשמה! תכנית הסקיילינג לסטארטאפים בתחום הטכנולוגיה המסייעת!

​A3i LEAP – נפתחה ההרשמה! תכנית הסקיילינג לסטארטאפים בתחום הטכנולוגיה המסייעת!

יש לכם סטארטאפ מבוסס טכנולוגיה בתחום המוגבלויות? אנחנו מחפשים אתכם! הגישו עוד היום את מועמדותכם לתכנית הסקיילינג של PresenTense ובית איזי שפירא הכוללת מנטורשיפ אישי המותאם לצרכי הסטארטאפ, ליווי צמוד ממומחים בתחום המוגבלויות והטכנולוגיה, פיתוח אסטרטגיית מימון ו-Go to Market! להגשת מועמדות, קריטריונים להגשה ולמידע נוסף לחצו כאן!

0  תגובות