יום האם במרכז סנדיאן בקלנסווה

תאריך עדכון: 3 ביולי 2017

השבוע נערכה פעילות יום האם השנתית של מרכז סינדיאן, בית איזי שפירא בקלנסווה. באירוע שנערך זו השנה החמישית, השתתפו כ- 60 אימהות לילדים עם מוגבלויות שכללו את אימהות ילדי מרכז סנדיאן, ילדי הגנים הטיפוליים באזור המשולש הדרומי ובוגרי המרכז ואימהות קבוצת מנהיגות ההורים. נוסף אליהן השתתפו אורחים שונים ביניהם אישי ציבור, מתנדבים ותורמים.

האירוע נועד לאוורר מעט את האימהות מכל לחצי הגידול והטיפול בילדיהן בכדי להעריך במעט את מאמציהן ולהכיר ולהתחזק ולחזק אחת את השנייה.נושא הפעילות היה פעילות גופנית ותזונה בריאה לכל בני המשפחה. באולם של המתנ"ס בקלנסווה שררה אווירה חמה ומיוחדת והאימהות סיימו מרוצות לאחר יום גדוש ומלא פעילויות.

 
יום ספורט ייחודי ומותאם לתלמידי בית הספר נערך בסימן יום המודעות הבינלאומי ל-CP

יום ספורט ייחודי ומותאם לתלמידי בית הספר נערך בסימן יום המודעות הבינלאומי ל-CP

יום ספורט ייחודי ומותאם לתלמידי בית הספר נערך אתמול (יום ראשון) בחצר בית הספר. השנה יום הספורט נערך בסימן יום המודעות הבינלאומי ל-CP  . הכיתות התחלקו לתחנות שונות: זרקו כדורים, בעטו לשער, העבירו חישוקים, התנסו במשחק הבוצ'ה ובעיקר עשו חיים. היה כיף גדול!!!!!!    

להוסיף קורס הידרותרפיה למקצועות הבריאות

29.10.16

אגרות ברכה מיוחדות מילדי בית איזי שפירא

אגרות ברכה מיוחדות מילדי בית איזי שפירא

״אתמול קיבלנו לראשונה איגרת ברכה מבתנו. היא בחרה את המילים ,היא צילמה, היא בחרה את התמונות. דבר כל כך קטן שהותיר אותנו אתמול עד אמצע הלילה על הספה, מסרבים להיפרד מהיום, מההרגשה.. תודה רבה רבה! יום מקסים ושנה מופלאה!" זו הייתה תגובתה של אחת האמהות להפתעה שהכינו להם התלמידים עם […]

0  תגובות