המרכז לטיפול רגשי

במרכז לטיפול רגשי בבית איזי שפירא, אנו מציעים מכלול מקיף של טיפולים רגשיים, לילדים ומבוגרים עם צרכים מיוחדים. אנו מטפלים בטווח רחב של צרכים מיוחדים: מלקויות ונכויות התפתחותיות קלות ועד מוגבלויות ותסמונות מורכבות מאוד.

לגדול עם מוגבלות זו משימה מורכבת הדורשת תמיכה לאדם עצמו והדרכה לבני משפחתו. המרכז לטיפול רגשי בבית איזי שפירא הוקם כדי להעניק לילדים ולמבוגרים אלו ולבני משפחותיהם, יעוץ וטיפול בקשיים הרגשיים המתעוררים אצלם במהלך החיים.

מטרת המרכז היא לסייע לילדים ובוגרים אלו, להתמודד טוב יותר ולאפשר להם לממש את פוטנציאל הצמיחה הקיים בהם.

אנו מטפלים בילדים ובמבוגרים עם לקויות למידה קלות עד מורכבות, הפרעות בקשב ובריכוז (ADHD ,ADD), שיתוק מוחי (CP), תסמונות גנטיות שונות, מחלות כרוניות, קשיים בתקשורת ברמות שונות, הספקטרום האוטיסטי (ASD), מוגבלות שכלית התנהגותית ואבחנה כפולה (DDׂ).

השרות שאנו מציעים מיועד לילדים החל מהגיל הרך, דרך שנות בית הספר וההתבגרות ועד לבוגרים, שמתגלים אצלם קשיים רגשיים על רקע אישי, משפחתי, חברתי ותפקודי.

סוגי הטיפול  שאנו מציעים כוללים: פגישות ושיחות אישיות, קבוצות טיפוליות לילדים ולמבוגרים, פגישות יעוץ והדרכה להורים.

אנשי המקצוע במרכז הם בעלי מומחיות וידע בעבודה עם ילדים ומבוגרים עם צרכים מיוחדים. הצוות כולל: פסיכולוגים, עובדים סוציאליים, מטפלים באמנות ובמוסיקה.

הפניה הראשונית למרכז היא בדרך כלל טלפונית. תתבקשו למלא טופס פניה, באופן עצמאי או בעזרת המזכירה, בו תוכלו לפרט בקצרה את סיבת הפניה ופרטים על מבקש הטיפול.

אם יש לכם צורך בכך, נשמח לקבלכם לפגישת ייעוץ והכוונה מקדימים.

למידע נוסף ניתן לפנות למירה, מזכירת המרכז בטלפון: 7701222- 09  בדוא”ל: mira@beitissie.org.il

קבלת קהל: ימים א-ה בין השעות 20:00-08:00 , בימי שישי עד 12:00 .