הצטרפותה של ד"ר נצן אלמוג כחברת הוועד המנהל של בית איזי שפירא

תאריך עדכון: 15 בפברואר 2018

אנו שמחים ומתרגשים על הצטרפותה של ד"ר נצן אלמוג כחברת הוועד המנהל של בית איזי שפירא . ד"ר אלמוג מהקולות הבולטים בשיח האקדמי והציבורי לשוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות, מכהנת כראש המיקוד בשילוב והכלה בקריה האקדמית אונו ומרצה במגמת שיקום ובריאות בביה"ס לעו"ס, אוניברסיטת בר אילן. אנו בבית איזי שפירא וגם נצן, רואים בהצטרפותה לוועד המנהל – סגירת מעגל. ד"ר אלמוג הטיבה לבטא את הדברים כשאמרה "ההצטרפות לועד המנהל של בית איזי שפירא היא סגירת מעגל מבחינתי עם ערן אחי ז"ל. בית איזי שפירא היה מקום שהיווה נקודת מפנה בחייו כילד עם מוגבלות ובחיינו כמשפחה. אני זוכרת את השמחה הגדולה בבית כשקיבלנו את הבשורה שהוא התקבל לאיזי שפירא כמו שההורים שלי אמרו – בשבילו זה להתקבל להארוארד".

מוזמנים לקרוא כתבה שכתבה השבוע: לקריאה

 

 
"משחק וצעצועים לכולם" נעה ניצן מהמרכז הטכנולוגי שלנו

"משחק וצעצועים לכולם" נעה ניצן מהמרכז הטכנולוגי שלנו

נעה ניצן מהמרכז הטכנולוגי, מלמדת השבוע בסדנה "משחק וצעצועים לכולם" במסגרת פרויקט LUDI. הסדנה נערכת השבוע בברגמו, איטליה.

אירוע סיום מאיץ היזמות A3I

מוועדת הכנסת: פעוטות מעוכבי התפתחות רבים זוכים לפחות ממחצית שעות הסיוע הקבועות בחוק

מוועדת הכנסת: פעוטות מעוכבי התפתחות רבים זוכים לפחות ממחצית שעות הסיוע הקבועות בחוק

ולרי זליכה, מובילת פורום ארגונים והורים למען ילדים עם מוגבלויות בבית איזי שפירא: "אנחנו עוסקים הרבה שנים בנושא ומתקשים לקדמו. ניצול חלון ההזדמנויות בגיל הרך הוא משמעותי להתפתחות הילד בפרט ילד עם מוגבלות. המסגרת היומית הכללית היא 9 שעות שהייה במעון ואילו הפעוט לפי הסטנדרט של משרד הרווחה יכול לקבל רק 4 שעות סייעת במעון"

0  תגובות