בית איזי שפירא מצדיע למשפחת ה-CP, ילדים ובוגרים עם שיתוק מוחי והמשפחות המלוות אותם לרגל יום המודעות הבינ"ל

תאריך עדכון: 3 באוקטובר 2017

"יום המודעות הבינלאומי לשיתוק מוחי" אשר מצוין מדי שנה ב-06.10 הינו תנועה בין לאומית של אנשים עם שיתוק מוחי, משפחותיהם והארגונים התומכים בהם ביותר מ- 60 מדינות. חזון התנועה הינו להבטיח שלילדים ובוגרים עם שיתוק מוחי יהיו את אותן זכויות, נגישות והזדמנויות כמו לכל אדם אחר בקהילתם.

הארגון פועל לקידום החזון ותומך במדינות העולם לפעול ולשפר את חייהם של האנשים עם שיתוק מוחי ובני משפחותיהם.

 

בית איזי שפירא לוקח חלק בפעילות על מנת על מנת להעלות את המודעות לנושא, להקנות יותר ידע בתחום  ומקדם את התאמות ופתרונות עבור אנשים עם CP  על מנת שיכולו להשתלב באופן מירבי בחברה.

מוזמנים להיכנס לאתר הפעילות ולקרוא את המאמרים של בית איזי שפירא שמופיעים בו  ולקחת חל בפעילויות נוספות.

YouTube Preview Image
 
פסטיבל אמנויות כולנו דומים. כולנו מיוחדים

פסטיבל אמנויות כולנו דומים. כולנו מיוחדים

פסטיבל האומנויות "כולנו דומים, כולנו מיוחדים" של בית איזי שפירא בשיתוף עיריית רעננה ייפתח ב- 16 בנובמבר 2017 הוא יום הסבלנות הבינ"ל, יציין במהלכו את היום הבינ"ל לשוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות ויינעל ב- 10 בדצמבר 2017 הוא יום זכויות האדם הבינ"ל.

פעילות הורה ותינוק בחדר הסנוזלן הקסום

פעילות הורה ותינוק בחדר הסנוזלן הקסום

אנחנו בבית איזי שפירא שמחים להזמין אתכם לחוויה משותפת להורה ולתינוק: תנועה, תחושה, וליווי התפתחותי בחדר הסנוזלן הקסום שלנו. חדר הסנוזלן הינו סביבה בטוחה ומגוונת אשר מגרה את כל החושים ומהווה מקום מושלם ליצירת החוויות הראשוניות והחשובות של הילד עם ההורים. בחדר נערוך 12 מפגשים קבוצתיים בהנחיית אורית פישר, פיזיותרפיסטית […]

החלה ההרשמה לקורס "מידענות עסקית" – הכשרה מקצועית ייחודית לבוגרים עם ASD

החלה ההרשמה לקורס "מידענות עסקית" – הכשרה מקצועית ייחודית לבוגרים עם ASD

קורס –    "מידענות עסקית" – הכשרה מקצועית ייחודית לבוגרים עם ASD רקע "נתיב נגיש לתעסוקה" הינו מסלול הכשרות חדשני במכון טראמפ שבבית איזי שפירא, המיועד להכשיר אנשים עם מוגבלות לעולם העבודה בישראל ולשלבם בתחומי עיסוק ההולמים את כישוריהם ויכולותיהם הייחודיות. במסגרת התכנית ייפתח במהלך שנת הלימודים תשע"ח (2017-2018) מחזור ב' של […]

0  תגובות