ביקור חגיגי של עובדי קרן אריסון בפארק חברים

תאריך עדכון: 19 בMay 2017

כ-80 עובדי הקרן המשפחתית על-שם תד אריסון, יחד עם הבעלים של קבוצת אריסון שרי אריסון, בנה יו”ר הקרן, ג’ייסון אריסון, המנכ”לית שלומית דה פריז, מנכ”לית בית איזי שפירא ג’ין יודס וראש עיריית רעננה זאב ביילסקי ביקרו בסוף השבוע בפארק חברים –  גן שעשועים נגיש ומשלב, ראשון מסוגו בישראל, הנמצא בתוך פארק רעננה והוקם על ידי בית איזי שפירא בתמיכת הקרן המשפחתית על-שם תד אריסון.

 

העובדים פגשו הורים שסיפרו להם כיצד הפארק, שהפך למודל שהופץ ברחבי הארץ והעולם, מעניק לילדים עם יכולות שונות ומוגבלויות שונות הזדמנות להשתתף בפעילויות פנאי וחוויה וליהנות ממפגש עם ילדים אחרים בני גילם. בפארק חברים  גם נערכה לאורך שנים בשיתוף ערוץ הופ! ורחוב סומסום תכנית חינוכית בעבור גני הילדים המחנכת לסובלנות כלפי השונה ומודעות כלפי ילדים עם מוגבלות . החברים מרחוב סומסום לרבות סיוון הבובה בכיסא גלגלים מלווים את השילוט בפארק . הקרן המשפחתית על-שם תד אריסון תרמה לאורך השנים מאות אלפי דולרים לבית איזי שפירא לרווחתם של ילדים עם מוגבלות ולקידום איכות חייהם. בין הפרויקטים להם תרמה הקרן: תמיכה בפעילות ‘פארק חברים’, תמיכה בתוכנית ‘קואליציית ארגונים והורים כמנוף לקידום איכות חייהם של ילדים עם מוגבלות’, תמיכה בקיום כנסים בינלאומיים שלבית איזי שפירא לקידום תחום המוגבלויות ולהעלאת המודעות ועוד.

 

ג’ין יודס, מנכ”לית בית איזי שפירא: “לאורך למעלה משני עשורים הקרן הוכיחה שהיא שותפה אסטרטגית לקידום תהליכים ופרויקטים בעלי פוטנציאל לפיתוח ושינוי חברתי בהיקף רחב ומתמשך, תמיכה שהיא הרבה מעבר למתן תרומה נקודתית לרכישת נדנדה או הקמת קואליציית הורים”.

 

ג’ייסון אריסון, יו”ר הקרן המשפחתית על-שם תד אריסון: “אנו פועלים מזה שנים לקידום איכות החיים של אנשים עם מוגבלות,  המהווים כ-20% מהאוכלוסייה בישראל. תחום המוגבלויות ככלל על נגזרותיו השונות, מהווה נושא מרכזי בתחומי פעילותה של הקרן המשפחתית על-שם תד אריסון לאורך שנות עשייתה. אנו דוגלים בקידום חברה שיוויונית, סובלנית ומכילה, המאפשרת לכל אדם לממש את הפוטנציאל הטמון בו ולקיים חיים עצמאיים ומלאים בקהילה ובחברה. אנו גאים בשיתוף הפעולה עם ‘בית איזי שפירא’ – מוסד שחרט על דיגלו לפעול למען חברה המבטיחה לילדים ולבוגרים עם מוגבלויות שונות את הזכות למרב ההזדמנויות לצמיחה ולהשתתפות בחיי הקהילה”.

 

 

 
חדש במרכז הספורט: חוג תנועה ומחול לילדים עם מוגבלות

חדש במרכז הספורט: חוג תנועה ומחול לילדים עם מוגבלות

הצטרפו אלינו לחוג חדש! יערך בימי שלישי בשעה 18:15 במרכז הספורט בבית איזי שפירא בהנחיית שני אשכנזי

בוקר למידה והוקרה למתנדבי בית איזי שפירא- “כשמקצועיות, חדשנות ומוגבלות נפגשים”

בוקר למידה והוקרה למתנדבי בית איזי שפירא- “כשמקצועיות, חדשנות ומוגבלות נפגשים”

“האנשים ב”בית איזי” הם אנשים מיוחדים ואתם המתנדבים חלק נכבד מאד מקבוצה זו”. בירכה גב’ מיכל ויזל

סקר ראשון בקרב סטודנטים עם מוגבלויות בישראל

סקר ראשון בקרב סטודנטים עם מוגבלויות בישראל

68% מהסטודנטים עם מוגבלות מעידים:
המרצים באקדמיה מגלים בורות וחוסר ידע כלפינו

0  תגובות